Nasze akcesoria to świat pięknych, małych, praktycznych dekoracji do wnętrz, wierzymy, iż w szczegółach tkwi magia naszych wnętrz.

Proponujemy Państwu akcesoria, które niezwykle ułatwią porządek w garderobach, w pokojach naszych pociech, będą wsparciem dla nas podczas zakupów a także staną się wspaniałą oprawą dla naszych kwiatów.

Taka różnorodność oferowanych produktów sprawi, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych pomysłów na prezent dla mamy, taty, dziadka czy babci.

Marka Handed By tworzy w swoich kolekcjach produkty z plastiku pochodzącego w 70 % z recyklingu. Ważny dla nas fakt, kupując takie bowiem produkty wspieramy naszą Ziemię i ekosystem, w prosty sposób, powtórnie korzystając z raz stworzonego plastiku. Dzięki pięknym wzorom, w szerokiej kolorystyce powstały plecione pudełka, ozdobne, tak pomocne przy segregacji i właściwej organizacji w każdej szafie.

Donice do kwiatów z najnowszej kolekcji i serii UP na drewnianych nóżkach i w różnych wielkościach będą ozdobą nie jednego kwiatka, palmy czy paproci w domach, na balkonach a także naszych letnich tarasach. Dzięki dostępnym trzem wielkością z łatwością dopasujemy nasze kwiaty do tych donic. Ze względu na splot, kwiaty powinny być w swoich osłonkach. Doskonale sprawdzą się również jako elegancki pojemnik na wełnę dla lubiących szydełkować, czy robiących na drutach.

Każdy produkt tej marki sygnowany jest metalowym znaczkiem z logo marki.

Wszystkie produkty są wykonane ręcznie.

Duże torby, na zakupy, na plażę, czy na basen ułatwią nam życie. Zakupy bez tak zwanych „foliówek” – to ma sens. W zamian za to piękny wzór, doskonałe wykończenie, kolory i torby z klasą.

Cieszmy się drobnostkami, to z nich zbudowane jest szczęście!