Akcesoria, świat małych przedmiotów

Akcesoria to świat pięknych, małych i praktycznych dekoracji do wnętrz, wierzymy, iż w szczegółach tkwi magia naszych  pomieszczeń. Proponujemy Państwu zatem akcesoria, które niezwykle ułatwią porządek w garderobach, w pokojach naszych pociech, będą wsparciem dla nas podczas zakupów a także staną się wspaniałą oprawą dla naszych kwiatów.

Różnorodność oferty

Taka różnorodność oferowanych produktów sprawi, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych pomysłów na prezent dla mamy, taty, dziadka czy babci. Marka Handed By tworzy w swoich kolekcjach produkty z plastiku pochodzącego w 70 % z recyklingu.

Recykling

Ważny dla nas fakt, kupując  bowiem produkty pochodzące z recyklingu, wspieramy naszą Ziemię i ekosystem. W tak prosty sposób, powtórnie korzystając z raz stworzonego już plastiku i kupując produkty stworzone na jego bazie. Dzięki pięknym wzorom, w szerokiej kolorystyce powstały plecione pudełka, ozdobne, tak pomocne przy segregacji skarpetek czy zabawek. Tak pomocne we właściwej organizacji  i w każdej szafie.

Donice na drewnianych nóżkach

Donice do kwiatów dla miłośników natury z najnowszej kolekcji i serii UP na drewnianych nóżkach, w różnych wielkościach będą ozdobą dla nie jednego kwiatka, palmy czy paproci w domach. Jednocześnie oczywiście, będą zachwycały  na balkonach a także naszych letnich tarasach. Dzięki dostępnym trzem wielkościom  z łatwością dopasujemy nasze kwiaty do tych donic. Ze względu na splot z minimalnymi przestrzeniami, kwiaty powinny być w swoich osłonkach z podstawką.

Dla osób lubiących szydełkowanie lub ręczne wyroby na drutach z wełny, doskonale sprawdzą się również jako elegancki pojemnik na wełnę. Piękne kolory w nowej kolekcji marki znajdziesz w naszym sklepie.

Ręczny wyrób z logo

Każdy produkt tej marki sygnowany jest metalowym znaczkiem z logo marki. Wszystkie produkty są wykonane ręcznie. Duże torby, na zakupy, na plażę, czy na basen ułatwią nam życie. Zakupy bez tak zwanych „foliówek” – to ma sens! W zamian za to piękny wzór, doskonałe wykończenie, kolory i torby z klasą. Cieszmy się drobnostkami, to z nich zbudowane jest szczęście!