Doniczki, małe rzeczy o wielkim znaczeniu. Piękne i ręcznie plecione na drewnianych nóżkach to akcesoria, które dodają uroku naszym kwiatom. Pomocne rozmiary od najmniejszego, średniego po najwyższy. Doniczki plastikowe, średnie, małe. Dzięki trzem rozmiarom możemy wyeksponować nasze, różnej wielkości kwiaty, na innych wysokościach i sprawić, iż ich ekspozycja będzie wyjątkowa. To dzięki nim wyglądają imponująco nasze kwiaty. Stosujmy kwiaty produkujące tlen, cieszmy się ich wspaniałą ekspozycją na co dzień.

Doniczki plastikowe na drewnianych nóżkach

Jako poznańska firma oferujemy Państwu doniczki plastikowe na drewnianych nóżkach z serii UP holenderskiej marki Handed By. Nie tylko doniczki gliniane, czy donice toskańskie mogą być piękną ozdobą naszych balkonów, czy salonów. Nasze doniczki są świetną nowoczesną alternatywą. W górnej ich części wykonane z plastikowych pasów pozyskiwanych w procesie recyklingu. Ich nóżki z naturalnego i przyjaznego środowisku drewna cynamonowego.

Doniczki plastikowe

Oferowane przez nas doniczki występują w modnych kolorach. Kolorystyka donic jest bogata. Należy zwrócić uwagę na fakt iż, co roku wchodzą do sprzedaży również te, które w danym sezonie są najmodniejsze. Stąd też, z łatwością dopasujemy odpowiednio pasujący kolor do naszego wnętrza. Cena donic jest dobra, to tanie doniczki.

Doniczki ozdobne na zewnątrz

Nasze doniczki możesz stosować na balkonie lub salonie. To twój wybór. Pisząc o marce Handed By wiemy iż podchodzi ona z wielką odpowiedzialność korporacyjną i społeczną do rzemieślników i gwarantuje, że każdy produkt jest wytwarzany etycznie. Nie ma mowy o wykorzystywaniu do pracy dzieci, wręcz przeciwnie, Handed By zaangażuje się w edukację pociech swoich pracowników. Zrezygnowano z  masowej produkcji w fabrykach, na rzecz małych projektów z długoterminową, bezpośrednią współpracą.

Poza tym Handed By stara się wykorzystywać w swoich kolekcjach jak najwięcej materiałów zrównoważonych i pochodzących z recyklingu. Producent w rzeczywistości wykorzystuje w swoich produktach aż 70 procent plastiku pochodzącego z recyklingu. To naprawdę dużo i warto się tym chwalić.

Doniczki ozdobne do domu 

Design Handed By jest rozpoznawalny po unikalnym znaku towarowym w postaci odcisku dłoni. Ten symbol oznacza, że wszystko, do czego przykłada rękę producent, jest wytwarzane etycznie i jest w 100% wolne od pracy dzieci. Zatem wszystkie donice posiadają ten znak logo potwierdzający oryginalność produktu.

Donice plastikowe duże okrągłe

Dzisiaj wiemy, że proces naprawiania szkód, które wywołaliśmy produkując ogromne ilości plastikowych opakowań będzie trwał długo. Na szczęście do walki o piękne i wolne od śmieci  środowisko, intensywnie włączyli się projektanci. To oni wpadają na nowe pomysły w jaki sposób można ograniczyć produkcję i wykorzystywać ponownie plastik. Pomagając środowisku, korzystając z produktów pochodzących z recyklingu stajemy się ich świadomymi i odpowiedzialnymi  użytkownikami. Bowiem ponownie korzystamy z plastiku aby nie był on materiałem jednorazowym.