Lampy, nasz świat.

Lampy, to od ich pięknego oświetlenia przestrzeni wszystko się zaczyna. Odpowiedni nastrój, urocza atmosfera, którą Skandynawowie określają mianem „HYGGE” to szczególnie ważne, elementy naszych mieszkań. Co za tym idzie, odpowiednio dobrane światło, lamp wiszących, podłogowych, ściennych, biurkowych sprawi, że nasze pokoje, zrobią wrażenie większych, mniejszych, przytulniejszych w zależności od naszych warunków i od tego czego sami oczekujemy od przestrzeni domowej.

Zatem, dobra ekspozycja źródła światła, czy jego ukrycie i wyeksponowanie fragmentu lub całości pomieszczenia, zależy wyłącznie od nas.

W pokoju dziennym, sercu naszego domu, spędzamy najwięcej czasu z najbliższymi i rodziną. Prawidłowe oświetlenie tego pomieszczenia stanowi zatem, niesłychanie ważny element naszego codziennego życia. Dobre  zaakcentowanie w nim odpowiednich miejsc. Światło jako ekspozycja punktowa, czy bezpośrednie ciepłe i jasne oświetlenie nad naszym stołem jadalnym  sprawi, że czas spędzony przy posiłkach, czytaniu, czy relaksie będzie wyjątkowy i wspaniały.

Dlatego też, ważna przy wyborze odpowiedniej lampy jest moc żarówki, jaką dany model posiada. Zwrócimy na to uwagę.

Bardzo modnym nieustannie oświetleniem są lampy w klasycznych kolorach takich jak biały, czy czarny zarówno mat jak i połysk. Oczywiście szarości również się wpisują na listę.

Dołączają do nich kolory sezonu zielenie, brązy, szklane opale z elementami mosiądzu, złota a także chrom. Cały czas utrzymuje się również trend miedzi.

Dużo oświetlenia ma szklane transparentne klosze, przez co światło otrzymuje swój dodatkowy błysk i szyk.

Zobaczcie wszystkie kategorie oświetlenia w naszym sklepie. Zapraszamy!