Lampy podłogowe to niezwykły element wyposażenia wnętrz. Oferujemy Państwu skandynawską markę Frandsen, stworzoną przez znanego i cenionego duńskiego projektanta Benny Frandsen. Odpowiednio zaprojektowane, wyprodukowane są z niezwykłą starannością i tworzą komfortowe dekoracje pokoi dziennych. Producent używając odpowiednich materiałów, farb i komponentów stworzył modele wysokiej jakości.

Polecamy Państwa uwadze lampę Lobby podłogową, wysoką na dwa metry z pięknie i delikatnie opuszczonym kloszem. Zwróćmy uwagę też na niezwykły model podłogowej lampy Hitchcock, czy też Hideout lub Giraffe połączoną z drewnem. To one tworzą równowagę form i dają piękne, nowoczesne efekty oświetlenia pomieszczeń.

Lampy podłogowe Frandsen zestawione z wygodnymi narożnikami, sofami stworzą zgrany zespół dla twojego komfortu i wypoczynku. Zatem, urządzając dom ze szczególną uwagą, dobierzmy właściwą lampę podłogową dla uzyskania spójnego i właściwego efektu.

Odpowiednie ustawienie lampy podłogowej nie kolidującej z przejściem, stworzy przyjazną rodzinną przestrzeń w której będziemy czuli się doskonale. Co więcej, ważnym jest równocześnie fakt, żeby lampy były należycie wyeksponowane. Dlatego też, eksponujmy cenne przedmioty i lampy które posiadamy. Uwzględnią one naszą indywidualność i charakter. Bezsprzecznie, życie w tak stworzonej równowadze będzie dużo prostsze.

Designerskie skandynawskie lamy podłogowe firmy Frandsen. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę lamp do salonu, gabinetu, czy do sypialni.