Lampy wiszące, pierwszy plan.

Lampy wiszące skandynawskiej marki Frandsen, to minimalistyczne i piękne zarazem, zwisy do naszych wnętrz. Minimalistyczna forma, wspaniała jakość, piękny design. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy nasze salony to one będą na pierwszym planie naszego dekoru.

Polecamy uwadze nieustannie ceniony klasyczny model Ball, w szerokiej gamie kolorystycznej. Zarówno strukturalnie jak i pod względem koloru znajdziecie u nas szeroki wybór tej wiszącej kuli z przewodem w tekstylnym oplocie.

Rozpatrując również nowości zobaczcie koniecznie model Champ cenionego projektanta Philipa Bro w którym zachwyca kształt a ukryte źródło światła, nie razi w oczy. Zatem jest to doskonały model nad nasze stoły do jadalni!

Kolejny model lampy zasługujący na uwagę to żyrandol Cool, prosta forma z trzema ramionami w antycznym mosiądzu lub matowej czerni. Dla szukających nowości mamy model Harper w zbliżonym wzorze.

Dla ceniących zdecydowane i wyraźne akcenty wnętrzarskie mamy lampę Hitchcock. Jej potężny rozmiar bo prawie 80 cm średnica klosza daje wspaniały efekt.

Nie można przejść obojętnie obok modelu lampy wiszącej Kobe i Kyoto. To oferta dla wszystkich tych, którzy kochają szkło oraz inspiracje z dalekiego Wschodu.

Na koniec mamy dla was coś szczególnego, to model lampy Silk. Swoim kształtem przypominający sopel lodu, szkło opal z elementami antycznego mosiądzu tworzą wspaniałą lampę. Trzy rozmiary pozwalają powiesić je w grupie co daje oszałamiający efekt.

Zapraszamy zatem do sklepu, zobaczcie lampy wiszące i zdjęcia inspiracyjne naszych aranżacji wnętrz.