Lampy ścienne duńskiej marki Frandsen to wspaniałe oświetlenie do wnętrz. Niezależnie od tego gdzie mieszkamy kinkiety pięknie podkreślą urok ścian. To my decydujemy o wyglądzie naszych pokoi. Dodając lampy ścienne, podkreślamy wielkość pomieszczeń nadając im uroku. W naszej ofercie posiadamy zarówno kinkiety wykonane z metalu, jak i te z bawełnianymi kloszami.

Szukając rozwiązań oświetleniowych do sypialni często decydujemy się na zakup kinkietów. To one pomagają nam uzyskać piękne światło na przykład do czytania. Zdecydowanie wiodącym modelem jest lampa Job wall posiada ona bowiem ramię, które można dowolnie ustawić. Występuje w trzech kolorach do wyboru czarny mat, szary mat oraz biel również w macie.

Oczywiście pisząc o lampach ściennych nie możemy pominąć lampy Ball wall ściennej od której powstała marka Frandsen. Model wpisał się już na listę klasyków skandynawskiego designu, powstał on ponad 50 lat temu.

Skandynawskie lampy ścienne Frandsen Job oraz Frandsen Ball. Odmień wnętrze z naszymi lampami. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych modeli lamp ściennych w skandynawskim stylu.