Lampy stołowe i ich moc we wnętrzach.

Często zastanawiamy się, które przedmioty stanowią istotną wagę w naszych przestrzeniach, dzięki którym nabierają one wyjątkowości. Pomocne okazują się, nawet bardzo, lampy stołowe.

To nasze lampy stojące, lampy do kuchni, lampy do biura, lampy do sypialni, lampy do salonu naszych marzeń. Dzięki nim oświetlamy przestrzeń, w miejscach które są ważne, na stole przy ścianie w jadalni, przy telewizorze w naszym salonie, na biurku przy którym pracujemy, czy w sypialni obok łóżka, na wyspie w kuchni w której gotujemy, czy w kąciku w którym czytamy przepisy kuchenne. Proste, małe, dające ciepłe światło, stojące w miejscu, które spełnia określoną funkcję, dają nam komfort, wypoczynek którego szukamy po ciężkim dniu pracy.

Moc takiego światła krzepi duszę, dlatego włączając je codziennie wieczorem stają się częścią naszych domowych rytuałów, częścią naszego normalnego życia. W domu jesteśmy sobą, z samymi sobą, z innymi mieszkańcami, w nim liczy się nasze samopoczucie i wygoda. Lampy stołowe przez swoją mobilność stanowią o takiej wygodzie, można zmieniać ich miejsce w zależności od potrzeb i upodobań. To ich dodatkowy atut.

Dobierzmy je kolorystycznie do naszych mebli, bądź zadziałajmy na zasadzie kontrastu. Klasyczna forma, wzór dają nam gwarancję, iż taki dodatek będzie wyglądał świetnie na lata.

Nie bójmy się procesu urządzania, posłuchajmy naszego wewnętrznego głosu, który nam wspaniale podpowiada co lubimy. Wtedy takie przedmioty będą precyzyjnie dobrane do naszych przestrzeni, pasji i indywidualnego charakteru  i staną się ich mocnymi akcentami i bohaterami, bez słów, będą nas opisywały i nam służyły.

Zróbmy dla nich miejsce. Pozwólmy aby ich moc, zadziałała wokół nas.