Pokój dzienny to serce naszego domu, w którym tętni życie, to miejsce gdzie nie może zabraknąć przytulnych dekoracji. To właśnie w naszym salonie powinny się znaleźć piękne poduszki dekoracyjne, poduszki ozdobne, które ozdabiając sofę uczynią nasz salon piękniejszym. To one zadziałają swoim kolorem, teksturą i rozmiarem. Tekstylia duńskiej marki Mette Ditmer są doskonałe w tym celu.

Projektantka tej marki z dbałością o każdy szczegół prezentuje co pół roku nowe kolekcje zgodne z trendami panującymi na świecie i świetnie wpisuje swoje produkty w nasze wnętrza.

Działając kolorem w tekstyliach możemy swobodnie mieć białe, kremowe, jasnoszare ściany. To dekoracje zdziałają cuda. Możemy je zmieniać jak tylko często tego zapragniemy, nadając tym samym naszym przestrzeniom nowego wystroju, świeżości i szyku. Łatwiej zmienić dodatki niż kolor ścian.

W tej kategorii naszego sklepu znajdziecie Państwo także tekstylia kuchenne, ściereczki bawełniane, które swoim wzorem i kolorystyką nie będą odbiegały od innych i zespolą je w spójną całość a każdy kucharz doceni ich jakość.

W jadalni nie może zabraknąć dodatków, obrusy na stół w naszym sklepie to jakość szyta na miarę. Gdy serwujemy pyszne jedzenie rodzinie i ważnym dla nas osobom – to odpowiedni obrus bieżnik na stole będzie tradycyjną “czeresinką na torcie”. Pamiętajmy przy odpowiedniej atmosferze, wszystko lepiej smakuje. Koce i pledy przydadzą się, gdy zechcemy się okryć podczas chłodnych wieczorów. Odkrywajmy świat dekoracji do pokoju dziennego, salonu wspólnie. Sprawmy aby nasze serce biło w rytmie naszych marzeń.