Pokój dzienny – centrum domu

Pokój dzienny to serce domu, to właśnie tu tętni życie, i tu spędzamy najwięcej czasu wspólnie. W takim miejscu nie może zabraknąć przytulnych dekoracji, poprawiających komfort i stanowiących pięknych akcentów. Poduszki – dekoracyjne i ozdobne, podkreślają piękno sofy i zapraszają, aby wygodnie się rozsiąść. Kolor, tekstura, rozmiar, to wszystko działa na całą przestrzeń, podkreślając jej indywidualny charakter.

Duńska projektantka

Duńska projektantka Mette Dimter stworzyła markę, której tekstylia zachwycają swoją jakością i różnorodnością. Dopracowane w każdym detalu kolekcje pojawiają się co pół roku, dzięki temu zawsze odpowiadają aktualnym trendom i oczekiwaniom klientów. To bogactwo motywów i możliwości pozwala także na łatwe odświeżanie wnętrza. Prosty zabieg zmiany dekoracyjnych poduszek, pozwala osiągnąć niebywałe efekty. Szczególnie w pomieszczeniach, gdzie panują neutralne kolory.

Elementy zmiękczające wystrój wnętrza

Koce i pledy to kolejny nieodzowny element, który ociepla, zmiękcza wnętrze,  jednocześnie podkreślając i eksponując jego charakter. Pokój dzienny to także sofa, na  której  gromadzą się mieszkańcy i goście. Tutaj świetnie sprawdzą się otulające nas kocyki. Świat dekoracji do pokoju dziennego to ocean możliwości, z którego można nieprzerwanie czerpać, aby serce domu biło mocno.

Kuchnia z pokojem dziennym

Gdy twoja kuchnia jest połączona z pokojem dziennym sprawdzą się ręczniki kuchenne, ściereczki do naczyń  w kolorystyce i wzorach pojawiających się w innych produktach z kolekcji  M.Ditmer. Spójna wizja jej projektów nada wnętrzu urok i wdzięk.  Każdy kucharz doceni ich jakość. Widoczna, jednakowa i elegancka stylistyka produktów tekstylnych Mette Ditmer sprawdzi się doskonale.

Oczywiście, nie tylko w przestrzeniach, gdzie kuchnia jest otwarta na salon. Działając tym samym kolorem lub wzorem  w wielu pomieszczeniach, nadajemy mu świeżości i dobrego stylu. Odkrywajmy świat dekoracji do pokoju dziennego czy salonu wspólnie. Sprawmy aby nasze serce biło w rytmie naszych marzeń.

Kolor we wnętrzu

Działając kolorem tekstyliów we wnętrzu pokoju dziennego możemy swobodnie mieć w nim białe, kremowe, jasnoszare ściany. To dekoracje zdziałają, iż pomieszczenie będzie kolorowe i stylowe. Możemy je zmieniać jak tylko często tego zapragniemy, na przykład podczas każdej nowej kolekcji. Nadając tym samym naszym przestrzeniom nowego szyku.