Pościel

Pościel skandynawskiej marki Mette Ditmer.

Znajdziecie Państwo u nas rozmiar na duże łóżko 200×220cm z dwoma poszewkami na poduszki 60x63cm. Każda oferowana przez nas pościel satynowa posiada ukryty zamek zarówno w poszewkach na poduszki jak na na kołdrę. Stąd też, zarówno przy poszewce na kołdrę jak i przy poszewce na poduszkę nie ma wystającej końcówki zamka aby nas nie uwierała podczas snu. Większość modeli naszych pościeli jest dwustronna.

Kolekcja z certyfikowanej bawełny

Niektóre kolekcje zostały stworzone w specjalnej technice splotów perkal, pozwalającej “oddychać”. Wyjaśniając, chodzi bowiem o to, iż przy ciepłych nocach taki materiał nas ochładza a przy chłodnych – ogrzewa. Dlatego też, ten specjalny splot bawełny ceniony i wykorzystywany jest w branży luksusowych hoteli. Zapewnia on bowiem, niesamowity komfort oraz daje miękkość materiału w dotyku jakiej potrzebujemy.

Pościel z satyny

Nasze modele pościeli są z dwustronnym wzorem. Design stworzony do obracania. Minimalistyczne wzory i piękna w dotyku pościel tworzą znakomity duet. Wzory pościeli z wielokolorowymi paskami, gładkie czy graficzne, klasyka i skandynawskie wyczucie smaku.

Skandynawskie pościele

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów doskonałą pościel on-line. Obserwuj również naszą stronę, już wkrótce nowości z nowej kolekcji, warto do nas często zaglądać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8