Kontakt sklep internetowy Skydecor, z wyposażeniem wnętrz. Dlatego też, jeśli masz pytania, jakiekolwiek wątpliwości, na przykład, pragniesz o coś dopytać –  skontaktuj się z nami. Napisz do nas na adres: info{at}skydecor.pl możesz równiez napisać na adres: ul. Pniewska 46B, 60-446 Poznań

poprzez formularz na stronie: https://skydecor.pl/kontakt-sklep-skydecor/

W przypadku jakichkolwiek pytań, możesz również do nas zadzwonić. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00. Nasz numer telefonu to +48604326020.

Pamiętaj, nasz sklep to sklep internetowy i nie posiadamy wzorcowni, czy sklepu stacjonarnego, dlatego też wszystkie zdjęcia naszych zamieszczonych produktów są wykonane w wysokiej rozdzielczości. Nasi profesjonalni fotografowie oraz firmy aranżujące wnętrza dopracowały fotografie produktów na bardzo wysokim poziomie.

Nasz NIP możesz sprawdzić tutaj, na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii:  https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/kontrahenci-i-klienci/chce-nawiazac-wspolprace-z-kontrahentem/wspolpraca-z-kontrahentem-o-czym-powinienes-pamietac/jak-znalezc-dane-przedsiebiorcy-w-rejestrze

Pomimo, iż nasza skrzynka jest bardzo aktywna, odpowiemy na każde twoje dodatkowe pytanie. Nie odkładaj telefonu, jeśli chwilo linia jest zajęta lub nikt przez moment nie odbiera. Państwa komfort jest dla nas ważny i wszystkim należy się taka sama uwaga. Poprzez kontakt mailowy, możesz zastanowić się i w pełni, zadać właściwe interesujące Cię pytanie. Więc jeśli coś ci się spodoba w naszym sklepie i chcesz dopytać adminiastrację sklepu o ten produkt. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

    [recaptcha theme:dark]

    Informacje kontaktowe

    Skydecor Sp. z o.o.
    administracja oraz infolinia, kontakt telefoniczny lub mailowy od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00