O nas

Dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz, w tym lamp, tekstyliów i akcesoriów, zajmujemy się nieprzerwanie od niemal 15 lat. Działamy na rynku polskim, ale także w całej Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowane marki i produkty, wszystkie idealnie wpisujące się w pojęcie hygge. Podobnie jak Skandynawowie, pragniemy by wnętrza były prywantym zaciszem, miejscem odpoczynku w przytulnej atmosferze, gdzie bez względu na porę roku, czujemy się najlepiej.

skydecorJakość oferowanych produktów

Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym doskonale znamy i bardzo cenimy. Z nieustającym zaangażowaniem uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, obserwując trendy i wyszukując najciekawsze propozycje. Jednocześnie pozostajemy w bliskim kontakcie z producentami, poznajemy idee stojące za poszczególnymi projektami, a także sam proces produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że każda z naszych propozycji spełnia najwyższe standardy. Sami przykładami wielką wagę do obsługi naszych klientów, dbając o każdy detal, łącznie z logistyką. A wszystko dlatego, że mocno wierzymy, że na każdym etapie najważniejsza jest jakość, i właśnie ją chcemy Państwu dostarczać.

Istota dodatków i dekoracji w domu

Dom to najważniejsze miejsce dla człowieka – tu uciekamy przed zgiełkiem świata, odnajdujemy równowagę i ładujemy baterie naszej kreatywności. Długie jesienne i zimowe wieczory sprzyjają celebracji czasu spędzanego w przytulnym wnętrzu, rozjaśnionym miękkim światłem. Z kolei z nastaniem wiosny piękne formy i ciekawe wzory w najbliższym otoczeniu, pozwalają nam z jeszcze większym entuzjazmem odnajdywać radość w małych rzeczach. Szczęście każdego człowieka ma swe źródła w domu, oczywiście najważniejsi są nasi najbliżsi, jednak atmosferę tworzą detale. Dlatego kochamy dekorować wnętrza i chcemy zarażać tą pasją – tak właśnie powstał pomysł na sklep internetowy.

Wewnętrzna harmonia

Wolność, spokój, radość i piękno – starannie dobrany asortyment realizuje te cztery podstawowe założenia, kluczowe dla stworzenia wnetrza wypełnionego harmonią- spójnego wnętrza. Wyselekcjonowane przez nas produkty, łączone dowlonie według indywidualnego gustu, pomagają wypełnić dom uroczą atmosferą. Łatwe i przyjemne do zaaranżowania,subtelne, ale jednocześnie doskonałej jakość dekoracje, sprawiają, że przestrzeń nabiera indywidualnego charakteru i odpowiedniego balansu. Naturalne materiały oraz ponadczasowe wzornictwo gwarantują, że nie poddając się chwilowym trendom i modom, wykreowane przez nas wnętrze będzie zawsze zachwycać.

Idealna kompozycja

Bez wątpienia na pierwszym miejscu stawiamy oświetlenie, ponieważ realizuje ono aż dwie ważne funkcje. Po pierwsze oczywiście rozjaśnia wnętrze, co przekłąda się na nasze samopoczucie i komfort. Po drugie, nie mniej ważne są walory estetyczne – lampy nadają przestrzeni charakteru oraz blasku także dzięki swym walorom estetycznym. Klasyczne i nowoczesne modele, które dla Państwa wybraliśmy, to kwintesencja sztuki projektowej duńskiego designu. Wielokrotnie udowadniały, że do każdego wnętrza wnoszą nie tylko światło, ale też piękno i elegancję.

Dywany, podstawa spójności wnętrza

Jesteśmy bardzo dumni z naszych dywanów – ręcznie tkanych, z wykorzystaniem tradycyjnych metod. Nie chcemy aby dzięki maszynom zapomniany był czynnik ludzki w produkcji artykółów wnętrzarskich. Stworzone z naturalnych włókien, na przykład wełny nowozelandzkiej czy lnu, zostały zaprojektowane przez świetnych projektantów. Nietuzinkowe desenie, kolory oraz tekstury podkreślą indywidualny styl wnętrza, jednocześnie ocieplając atmosferę. Doskonale czują się połączeniu z innymi tekstyliami domowymi, jak pledy, poduszki, ręczniki oraz pościele.

Dekoracje i ręcznie wykonane produkty

Dekoracje, ale także tylko takie, które pozostają w zgodzie ze świadomym podejściem do ochrony przyrody. W tej katergorii polecamy więc nasze dywany,bambusowe pudełka, świetlne kulki czy kosze i pojemniki z materiałów z recyclingu. Nawet akcesoria łazienkowe z ceramiki udowadniają, że wszystko co nas otacza i co nam służy, może cieszyć i zachwycać. A właśnie dzięki dekoracjom możemy naprawdę pokochać nasz dom i z radością go upiększać, do czego gorąco Państwa namawiamy.

Pasja

Uwielbiamy, dekorować. Dekorujmy zatem razem. Przez ręcznie tkane dywany zaprojektowane przez wspaniałych i docenianych projektantów. Produkty splecione z naturalnych włókien, wełny Nowozelandzkiej, lnu i innych – wykonane tradycyjnymi metodami. Tutaj zobaczysz przykład: https://fabulaliving.dk/

Dobry projekt zasługuje na długie życie

Wspaniale zaprojektowany wzór trwa przez wiele lat. W sklepie internetowym Skydecor, aktualizujemy nasze kolekcje dwa razy w roku. Innymi słowy, z półrocznym wyprzedzeniem sezonu, abyśmy byli być do niego przygotowani. Projektanci naszych marek, podróżują po całym świecie, aby zyskać nowe inspiracje i najmodniejsze trendy, by w odpowiednim czasie sprostać wymaganiom wysokiej jakości i dobrego smaku. W stworzonym przez nas sklepie Skydecor, znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół i z pasją, aby upewnić się, że sygnalizują jakość. Wszystkie produkty, w naszych kategoriach na swój własny sposób przyczyniają się do stworzenia domu. Cieszmy się drobnostkami, bo szczęście to radość z małych rzeczy. Stwórzmy dom, w którym nasi bliscy i my pokochamy. Dekorujmy go wspólnie.

Założenie spółki Skydecor

Firma SKYDECOR powstała w Poznaniu. Wszystkie towary są dostarczane z magazynów producentów zlokalizowanych w Europie, głównie w Skandynawii w tym Danii.

Obrazy i logotyp

Wszystkie obrazy i logo dostępne na stronie są chronione przez nasze marki, oraz Ustawę o prawie autorskim i Ustawę o praktykach marketingowych. Na mocy których, właściciel praw oraz Skydecor Sp. z o. o. mają wyłączne prawo do decydowania, kto może z nich korzystać oraz w jakim celu mogą być używane na polskim rynku. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami przez e-mail lub telefon, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. https://skydecor.pl/kontakt/

Marki

Frandsen hts://www.frandsenretail.dk/, Fabula Living https://fabulaliving.dk/, Verner Panton https://www.verpan.com/verner-panton-x-verpan, Mette Ditmer https://metteditmer.dk/, Handed By https://www.handedby.nl/home?lang=en, Happy Lights https://www.happylights.be/favorieten.html