Począwszy od 2006 roku, zajmujemy się dystrybucją lamp, tekstyliów domowych, ręcznie tkanych dywanów i akcesoriów do wnętrz na polskim rynku i nie tylko. Nasz zasięg obejmuje Europę.

skydecorPisząc o nas i o sklepie internetowym Skydecor, należy wspomnieć jaką rolę odgrywają oferowane przez nas produkty w naszym życiu?

Wszystkie oferowane i wyselekcjonowane produkty odgrywają szczególną rolę w naszych sercach. Jeździmy na targi branżowe, spotykamy się z naszymi producentami, podglądamy proces produkcji produktów, dbamy o odpowiedni transport. Innymi słowy sprzedając je każdego dnia, chcemy bowiem aby stała za produktami jakość bo są dla nas niesłychanie ważne. 

Dom i ważność dekoracji

Wiemy, że nasze domy są doskonałą ucieczką przed ciemnymi i mroźnymi zimami, dlatego wszyscy tak potrzebujemy wiele dobrego światła w przestrzeniach i w pięknym wystroju wokół nas. Otóż, taki klimat i samopoczucie jaki wytwarza, o którym bliscy nam Skandynawowie mówią „HYGGE” powstaje, aby łatwiej móc przetrwać na przykład: zimowy czy też jesienny i deszczowy okres. Latem natomiast, wspaniale zaprojektowane, kolorowe i o dobrych wzorach dodatki, z całą pewnością, dodadzą nam pozytywnej energii i jeszcze więcej szczęścia, niż się spodziewamy.

Jak powstał sklep internetowy Skydecor?

Otóż, nasze dotychczasowe doświadczenie w branży dekoracyjnej, kilka lat temu, zaowocowało powstaniem sklepu internetowego Skydecor. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, które zapewnia wysoką jakość produktów. Aby móc oferować Państwu wystrój dla domów z najlepszym oświetleniem, tekstyliami i dodatkami dekoracyjnymi jakie udało nam się wyszukać na rynku wnętrzarskim. Dzięki temu, iż mamy bliskie kontakty z naszymi najlepszymi i dobrze wybranymi producentami, zawsze jesteśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy.

Co oznacza dla nas harmonia wnętrz?

Pragniemy, abyście Państwo pokochali swoje nowe dekoracje tak samo jak my. Wierząc, że harmonia wnętrz, nasza wewnętrzna wolność i spokój zaczyna się w domu. W domu, otoczonym niesamowitymi produktami. Dlatego ważne jest, aby wszystkie ozdoby z naszego starannie dobranego asortymentu i całej gamy produktów pomogły stworzyć niesamowitą, uroczą przestrzeń. Wnętrze, w którym można odpocząć i zdobyć siły, gdzie można zaczerpnąć inspirację do pracy. Miejsce, sklep, w którym to również, można stworzyć atmosferę pasującą do twojego stylu poprzez odpowiedni balans, proporcje i odpowiednią kompozycję.

Czym jest dla nas odpowiednie światło?

Dobrze zaprojektowane rzeczy są zarówno ponadczasowe, jak i współczesne. Najlepiej, gdy świetna forma, kształt, kolor i funkcjonalność spotykają się ze sobą – to znajdziecie Państwo u nas. Odpowiednie oświetlenie może zmienić każdą przestrzeń. Tak myślimy i dlatego w to wierząc sprzedajemy wspaniałe oświetlenie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno klasykę i ponadczasowe modele lamp do salonu. Malujmy światłem nasze przestrzenie. Poprzez piękne lampy we wspaniałych wzorach, formach i kolorach, renomowanych projektantów z Danii.

Czy lubimy dekoracje i ręcznie wykonane produkty?

Tak, chciałoby się wręcz wykrzyczeć! Uwielbiamy, dekorować. Dekorujmy zatem razem. Przez ręcznie tkane dywany zaprojektowane przez wspaniałych i docenianych projektantów. Produkty splecione z naturalnych włókien, wełny Nowozelandzkiej, lnu i innych – wykonane tradycyjnymi metodami. Tutaj zobaczysz przykład: https://fabulaliving.dk/

Dobrze wybierzmy tekstylia domowe, tak ważne w naszym codziennym życiu jak: ręczniki, pledy, kocyki i pościele z wysokiej jakości bawełny. Ręcznie tkane bawełniane kulki jako girlandy na przewodach LED w kolorach inspirowanych naturą. Bambusowe i plastikowe produkty dekoracyjne pochodzące z recyklingu. Kosze czy donice, wszystko to, powinno móc zaistnieć w wielu różnych typach wnętrz, dlatego też, oferujemy tak szeroki wybór naszych klientom.

Jesteśmy przekonani, że dobry projekt zasługuje na długie życie.

Wspaniale zaprojektowany wzór trwa przez wiele lat. W sklepie internetowym Skydecor, aktualizujemy nasze kolekcje dwa razy w roku. Innymi słowy, raz na pół roku. I to z półrocznym wyprzedzeniem sezonu, abyśmy byli być do niego przygotowani. Projektanci naszych marek, podróżują po całym świecie, aby zyskać nowe inspiracje i najmodniejsze trendy, by w odpowiednim czasie sprostać wymaganiom wysokiej jakości i dobrego smaku. W stworzonym przez nas sklepie Skydecor, znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół i z pasją, aby upewnić się, że sygnalizują jakość. Wszystkie produkty, we naszych kategoriach na swój własny sposób przyczyniają się do stworzenia domu. Cieszmy się drobnostkami, bo szczęście to radość z małych rzeczy. Stwórzmy dom, który nasi bliscy i my pokochamy. Dekorujmy go wspólnie.

Założenie spółki Skydecor

Firma SKYDECOR powstała w Poznaniu, gdzie się cały czas znajduje. Wszystkie towary są dostarczane z magazynów producentów zlokalizowanych w Europie, głównie w Skandynawii w tym Danii.

Obrazy i logotyp

Wszystkie obrazy i logo dostępne na stronie są chronione przez nasze marki. Oraz Ustawę o prawie autorskim i Ustawę o praktykach marketingowych. Na mocy których, właściciel praw oraz Skydecor Sp. z o. o. mają wyłączne prawo do decydowania, kto może z nich korzystać oraz w jakim celu mogą być używane na polskim rynku. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami przez e-mail lub telefon, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. https://skydecor.pl/kontakt/

Marki

Frandsen hts://www.fndsenretail.dk/, Fabula Living https://fabulaliving.dk/, Verner Panton https://www.verpan.com/verner-panton-x-verpan, Mette Ditmer https://metteditmer.dk/, Handed By https://www.handedby.nl/home?lang=en, Happy Lights https://www.happylights.be/favorieten.html