Torby na zakupy

Torby na zakupy z marki Handed By. Torby na zakupy stworzono z odpowiedzialnością za naszą planetę z plastiku w 70% pochodzącego z procesu recyklingu. Plastik bardzo trudno i długo ulega procesowi naturalnego rozkładu stąd stał się idealnym materiałem w walce o naszą Ziemię.

Najlepsze torby na zakupy od Handed By

Torby i produkty marki Handed By to produkty w pierwszej jakości. To dzięki procesowi recyklingu możemy oferować je Państwu w dobrej cenie. Pomagając jednocześnie przyrodzie oraz społeczeństwom uboższych krajów. Torby na zakupy, dzisiaj zmieniają się w piękny wizualnie i etycznie produkt. Holenderska marka tworzy torby z niebywałym wyczuciem gustu, dbałością o każdy szczegół, detale. Logo marki  ujęte w metalowym znaczku z ręką, gwarantuje, że każdy produkt jest wytwarzany etycznie w 100% wolny od pracy dzieci.

Wakacyjna torba na zakupy

Te obszerne torby na zakupy, to wspaniały design przywołujący na myśl wakacyjne klimaty. W związku z tym efektowna torba na zakupy, to nieodzowny kompan każdego wyjścia na plażę. Trudno wyobrazić sobie lepszego kompana letnich weekendowych wypadów.

Solidna torba na zakupy, w której zmieścisz wszystko

Mocne szoperki bowiem, to torby które będą twoim kompanem podczas zakupów, nie musisz obawiać się ciężaru, jaki ma unieść. Nie polecamy oczywiście dźwigać ciężarów w dbałości o twoje plecy.

Uniwersalna i elegancka torba

Stonowana kolorystyka w kilku wersjach na początek pozwoli Ci dopasować torbę do Twojego stylu i garderoby. Stąd też, możesz wybierać między zawsze modnym odcieniami miedzi, karmelu, cielistym oraz przygaszonej zieleni oraz innymi. Klasyczna forma sprawdza się zawsze i wszędzie, a komfort zapewnia spora pojemność i duże uchwyty.

Najlepsza torba na zakupy

Dzięki procesowi tworzenia toreb marki Handed By to coś więcej niż tylko torba na zakupy. To element stylizacji, który jest idealnym kompanem nie tylko na wyprawę do sklepu czy na targ. Będzie nam towarzyszyła w podróży, w pracy, na wakacjach i podczas odpoczynku. Zawsze gwarantując nam beztroski komfort oraz dobre samopoczucie, zarówno z wyglądu jak i wynikającej z misji, którą realizuje Handed By!