Meble ogrodowe

Wyświetlanie 1–24 z 53 wyników

Meble ogrodowe to część oferty nad którą cały czas intensywnie dla Was pracujemy. W tym dziale naszego sklepu, dostępne są już nowości. Znajdziesz tutaj designerskie meble w nowoczesnym i skandynawskim stylu. W ofercie naszej mamy również fotele, pufy pod nogi. Pufy możesz traktować jako dodatkowe siedziska lub jako stoliki kawowe po dodaniu drewnianej tacy. Wszystkie meble w skandynawskim i nowoczesnym stylu.

Meble ogrodowe designerskie

Zaczynamy od zaoferowania Państwu fotela z kolekcji mistrza Vernera Pantona. Siedzisko do użytku zewnętrznego na tarasach balkonach i w ogrodach. Fotel z naszej oferty odporny na promienie UV nie gubi koloru. Doskonały design i forma. Funkcjonalność i wytrzymałość. Można sztaplować gdy będziesz przechować zimą w pomieszczeniu. Nie zabierają wtedy dużo miejsca, jeśli będziesz posiadał kilka sztuk.

Pufy i siedziska na taras

W naszej ofercie znajdziesz już designerskie pufy i siedziska na taras i do ogrodu twoich marzeń. Nie tylko wodoodporne ale również odporne na promienie UV oraz pod wpływem wilgoci nie pleśniejące. To niezrównane cechy mebli ogrodowych. Będziesz mógł wykonać nieszablonową aranżację tarasu z meblami wysokiej klasy. Nasza wyjątkowa i skandynawska oferta mebli i siedzisk już dostępna. Bogata kolorystyka dodatkowo ułatwi twój wybór. Marka, którą ci oferujemy to piękny design, proste formy i wykończenie najwyższej klasy.