Kulki dekoracyjne

Kulki dekoracyjne belgijskiej firmy Happy Lights to wspaniałe girlandy, które występują w zestawach po 20 i 35 kulek wraz z lampkami. Wykonane ręcznie kulki bawełniane osadzone na przewodzie LED, z włącznikiem również na powerbank.

Kulki dekoracyjne bawełniane Happy Lights

Wysokiej jakości girlandy mogą stanowić piękny element dekoracji wnętrza. Niewymuszony kształt, przyjemne oświetlenie z transparentnym przewodem elektrycznym LED oraz włącznikiem światła ON/OFF.

Girlandy do pokoju dziecięcego

Kulki na sznurze z włącznikiem, zapakowane są w dobrze zaprojektowany, ładny karton ozdobny, z jedną ścianką foliową ukazującą produkt. Stąd też, może stać się wspaniałym prezentem dla najbliższej osoby. Jest to produkt dekoracyjny do pokoju dziecięcego, każde dziecko pokocha ich delikatne światło.

Lampki dekoracyjne LED do pokoju dziecka lub sypialni

Happy Lights jest dekoracją dla wszystkich, zarówno tych najmniejszych jak i najstarszych członków rodziny. Kolorystyka tak różna, iż z łatwością dopasuje się do kolorystyki naszych wnętrz. Zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych i minimalistycznych. Dodadzą wdzięku każdej sypialni jako element dekoracyjny.

Lampki ozdobne do salonu

Nie ważne, czy masz pomieszczenie w stylu loft, czy twój salon jest w stylu industrialnym, czy glamour, kulki Happy Lights ocieplą pomieszczenie i dodadzą mu uroku. Oświetlenie delikatne i przyjemne dla oka, które pokochasz! Sprawdź dostępne kombinacje kolorystyczne i zamów on-line.