Kulki dekoracyjne

Kulki dekoracyjne belgijskiej firmy Happy Lights to wspaniałe girlandy, które występują w zestawach po 20 i 35 kulek wraz z lampkami.
Kulki dekoracyjne Happy Lights
Wysokiej jakości girlandy mogą stanowić piękny element dekoracji wnętrza. Niewymuszony kształt, przyjemne oświetlenie z transparentnym przewodem elektrycznym LED oraz włącznikiem światła ON/OFF.

Kulki dekoracyjne zapakowane są w dobrze zaprojektowany, ładny karton ozdobny, z jedną ścianką foliową ukazującą produkt. Stąd też, może stać się wspaniałym prezentem dla najbliższej osoby.
Kulki dekoracyjne Happy Lights do pokoju dziecka lub sypialni
Happy Lights jest dekoracją dla wszystkich, zarówno tych najmniejszych jak i najstarszych członków rodziny. Kolorystyka tak różna, iż z łatwością dopasuje się do kolorystyki naszych wnętrz. Zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych i minimalistycznych. Nie ważne, czy masz pomieszczenie w stylu loft, czy twój salon jest w stylu industrialnym, czy glamour, kulki Happy Lights ocieplą pomieszczenie i dodadzą mu uroku.

Oświetlenie delikatne i przyjemne dla oka, które pokochasz! Sprawdź dostępne kombinacje kolorystyczne i zamów on-line już dziś.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10