Od 2006 roku zajmujemy się dystrybucją lamp, tekstyliów, dywanów i akcesoriów do domu na polskim rynku.

Wszystkie te produkty odgrywają szczególną rolę w naszych sercach.

Wiemy, że nasze domy są doskonałą ucieczką przed ciemnymi i mroźnymi zimami, dlatego wszyscy tak potrzebujemy wiele dobrego światła w przestrzeniach i w pięknym wystroju wokół nas, klimatu i samopoczucia o którym bliscy nam Skandynawowie mówią „ HYGGE” aby łatwiej móc przetrwać ten zimowy okres.

Latem wspaniale zaprojektowane, kolorowe i o dobrych wzorach dodatki dodadzą nam pozytywnej energii i jeszcze więcej szczęścia, niż się spodziewamy.

Nasze dotychczasowe doświadczenie w branży dekoracyjnej, kilka lat temu, zaowocowało powstaniem sklepu internetowego SKYDECOR. Miejsca, które zapewnia wysoką jakość produktów, oferując wystrój dla domów z najlepszym oświetleniem, tekstyliami i dodatkami dekoracyjnymi.

Dzięki temu, iż mamy bliskie kontakty z naszymi najlepszymi i dobrze wybranymi producentami, zawsze jesteśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy.

Pragniemy, abyście Państwo pokochali swoje nowe dekoracje tak samo jak my, wierząc, że harmonia, wolność, spokój zaczyna się w domu otoczonym niesamowitymi produktami.

Dlatego ważne jest, aby wszystkie ozdoby z naszego starannie dobranego asortymentu i całej gamy produktów pomogły stworzyć niesamowitą, uroczą przestrzeń, w której można odpocząć i zdobyć siły, gdzie można zaczerpnąć inspirację do pracy, w której to również można stworzyć atmosferę pasującą do Twojego stylu poprzez odpowiedni balans, proporcje i odpowiednią kompozycję.

Malujmy światłem nasze przestrzenie. Poprzez piękne lampy we wspaniałych wzorach, klasyczne i te ponadczasowe renomowanych projektantów z Danii.

Dekorujmy przez ręcznie tkane dywany zaprojektowane przez wspaniałych i docenianych projektantów, splecione z naturalnych włókien, wełny Nowozelandzkiej, lnu i innych – wykonane tradycyjnymi metodami.

Dobrze wybierzmy tekstylia domowe, tak ważne w naszym codziennym życiu jak: ręczniki, pledy, kocyki i pościele z wysokiej jakości bawełny. Ręcznie tkane bawełniane kulki jako girlandy na przewodach LED w kolorach inspirowanych naturą. Bambusowe i plastikowe produkty dekoracyjne pochodzące z recyklingu na przykład kosze czy donice, wszystko to, powinno móc zaistnieć w wielu różnych typach wnętrz, dlatego też, oferujemy tak szeroki wybór naszych klientom.

Jesteśmy przekonani, że dobry projekt zasługuje na długie życie.

Dobrze zaprojektowane rzeczy są zarówno ponadczasowe, jak i współczesne. Najlepiej gdy świetna forma, kształt, kolor i funkcjonalność spotykają się ze sobą – to znajdziecie Państwo u nas.

Wspaniale zaprojektowany wzór trwa przez wiele lat, pochodzi z naszego serca, aby żyć z nami i aby obok nas zdobyć własne.

W SKYDECOR aktualizujemy nasze kolekcje dwa razy w roku.

Projektanci podróżują po całym świecie, aby zyskać nowe inspiracje i najmodniejsze trendy, by w odpowiednim czasie sprostać wymaganiom wysokiej jakości i dobrego smaku.

W stworzonym przez nas sklepie SKYDECOR znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane
z troską o najmniejszy szczegół i z pasją, aby upewnić się, że sygnalizują jakość.

Wszystkie produkty, we naszych kategoriach na swój własny sposób przyczyniają się do stworzenia domu. Cieszmy się drobnostkami, bo szczęście to radość z małych rzeczy. Stwórzmy dom, który nasi bliscy i my pokochamy. Dekorujmy go wspólnie.

ZAŁOŻENIE

Firma SKYDECOR powstała w Poznaniu, gdzie znajduje się również magazyn centralny. Wszystkie towary są dostarczane z magazynów producentów zlokalizowanych w Europie, głównie w Skandynawii.

OBRAZY I LOGO

Wszystkie obrazy i logo dostępne na stronie są chronione przez nasze marki oraz Ustawę
o prawie autorskim i Ustawę o praktykach marketingowych, na mocy których właściciel praw oraz SKYDECOR Sp. z o. o. mają wyłączne prawo do decydowania, kto może z nich korzystać
i jakim celu mogą być używane na polskim rynku.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami przez e-mail lub telefon, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.