Poduszki, dekoracje naszych salonów

Luksusowe skandynawskie poduszki duńskiej marki Mette Ditmer z najwyższej klasy bawełny. W naszej ofercie znajdziecie poduszki aksamitne, ozdobne oraz poduszki dekoracyjne. Zapinane na zamek, wykonane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Wypełnione naturalnymi piórami.

Kolory i design

Każda kolekcja jest wynikiem wytężonej pracy projektantki Mette Ditmer. Odnajduje ona inspirację w swych podróżach, nie tylko biznesowych będąc na targach branżowych na całym świecie lecz i tych prywatnych, związanych z wypoczynkiem. Projektantka tworzy poduszki, które stanowią wspaniałą ozdobę salonu, sofy, kanap, szezlongów czy foteli. Dodają swym kolorem, strukturą oraz wzorem. Ich obrzeża pasują do głównej kolorystyki.

Luksusowe skandynawskie poduszki, wspaniała jakość tkanin

Poduszki tworzone przez markę Mette Ditmer wykonane są z tkanin o wyjątkowej meblowej jakości, luksusowym wyrazie i trwałości. Można je łączyć i dopasowywać na różne sposoby. Dlatego też, zawsze kolekcja tekstyliów M.Dittmer jest spójna i piękna. Nasze wnętrza będą ożywione i cieplejsze.

Kolekcja poduszek Boudoir, Atelier, Block oraz Square

Wszystkie poduszki można dopasować do swojego wnętrza, łączyć i dekorować. Mogą stać się świetnym dodatkiem, dekoracją w twojej sypialni. Łóżko zyska na elegancji w wystroju, staną się jego ozdobą. Poduchy pomogą w relaksie, są bowiem również przyjemne w dotyku. Posiadają lekki, naturalny wsad. Dobre wypełnienie nadaje poduszce piękny kształt i jest niezwykle ważne.