Pled, koc

Pled, koc to kolejny nieodzowny element, który ociepla, zmiękcza wnętrze, jednocześnie podkreślając i eksponując jego charakter. Pokój dzienny to także sofa, na której gromadzą się mieszkańcy i jego goście. Tutaj, świetnie sprawdzą się otulające nas dizajnerskie kocyki. Otulamy się w nie najczęściej wieczorami, w trakcie lata czy zimą, gdy prószy za oknem śnieg.

Pled koc skandynawski

Świat dekoracji do pokoju dziennego to ocean możliwości, z którego można nieprzerwanie czerpać, aby serce domu biło mocno. Spójna wizja projektów Mette Ditmer, nada wnętrzu urok i wdzięk.

Koce w modnych kolorach

Działając kolorem tekstyliów we wnętrzu pokoju dziennego możemy swobodnie mieć w nim białe, kremowe, jasnoszare ściany. To dekoracje zdziałają, iż pomieszczenie będzie kolorowe i stylowe. Możemy je zmieniać jak tylko często tego zapragniemy, na przykład podczas każdej nowej kolekcji. Nadając tym samym naszym przestrzeniom nowego szyku.

Pled duński design

Tekstylia takie jak pled, koc pomogą nam pozbyć się echa w dużym salonie i dadzą, oprócz swego elementu dekoracyjnego, praktyczne zastosowanie. W naszej kolekcji znajdziesz wspaniałej jakości koce i pledy. Wybierz i zamów on-line.