Pled, koc -część tekstylna wystroju wnętrz

Pled, koc to produkty oferowane  w naszym sklepie Skydecor. Wszystkie pledy, koce, kocyki, narzuty są częścią integralną kolekcji duńskiej projektantki Mette Ditmer. W swym wyglądzie stanowią dodatek kolorystycznie dopasowany do poduszek. Zatem, są świetnym, dodatkowym elementem dekoracji w naszych wnętrzach. Dodają charakteru i ocieplają je.

Logo marki

Każdy produkt oznakowany jest logo marki, pledy posiadają je w jednym z narożników jako stale wszyty element produktu. Warto go zatem wyeksponować układając pled na naszej sofie, czy fotelu. Podczas chłodnych, zimowych dni, to akcesoria domowe bez których nie możemy żyć, chronią nas przed chłodem i niskimi temperaturami. Wieczór pod kocykiem z dobrą lekturą i ciepłą herbatą, to chwile na które czekamy z utęsknieniem.

Wspaniała jakość, luskusowy wdzięk

Na chłodne dni, to wspaniałe produkty aby się okryć. Tak naprawdę, nikt sobie nie może wyobrazić jesiennych, czy zimowych wieczorów bez tego rodzaju produktów. Dlatego też, w naszej ofercie wszystkie pledy wykonane są z bawełny lub innych naturalnych włókien, wysokiej jakości. Stąd, zróżnicowany zbiór tego rodzaju kocy znajdziesz w naszym sklepie w corocznych kolekcjach.

Kolory

Piękna kolorystyka pasująca do kolekcji poduszek i innych tekstyliów z kolekcji marki Mette Ditmer. W minimalistycznym stylu uwzględniana jest zawsze klasyka barw oraz modowe tredny na rynku wnętrzarskim. Z łatwością dopasujesz je do swego wystroju domu.