Narzuty

Wyświetlanie jednego wyniku

Narzuty skandynawskie marki Mette Ditmer to wspaniały wybór do twojej sypialni. Już dziś w naszej ofercie narzuty z linii Mezzoforte oraz Butterfly inspirowane etnicznymi wzorami oraz skrzydłami motyla, piękne i delikatne w dotyku.

Narzuty 220x250cm skandynawski styl

Ofertę poszerzamy o eleganckie kapy na łóżko z kolekcji Butterfly marki Mette Ditmer. Tutaj produkty w splocie włókien jacquard, zaprojektowane w każdym szczególe. Inspiracja ich powstania, to kształt skrzydeł motyla. Zastosowany motyw powtórzono wielokrotnie stąd powstał design iście elegancki wzór, który może się stać wspaniałym akcentem w twojej sypialni. Miks i dopasowanie we wzorze z kolekcji Butterfly uzupełniono o poduszki w dwóch rozmiarach.

Kapa na łóżko duński design

Kolejnymi produktami w naszym sklepie są narzuty z kolekcji Mezzoforte. W tej linii projektantka połączyła identyczne, geometryczne kształty razem inspirując się etnicznymi wzorami. Dzięki temu zabiegowi powstał piękny, elegancki i trochę marokański wzór. Dodatkowo, dwie gamy kolorystyczne w jasnym brązowym kolorze oraz czarnobiałym, do wyboru.

Narzuta na łóżko 240×250 sypialniana

Wykorzystując w naszych projektach narzuty na łóżko w sypialni sprawiamy, iż pokój ten staje się bardziej elegancki i uporządkowany. Nie musimy nią zakrywać w całości pięknej pościeli, wręcz odkryjmy jej fragment, eksponując poduszki i końcówkę kołdry. Na koniec wygładźmy powierzchnię i gotowe. Cieszmy się w pełni pięknem sypialni oraz narzutami w minimalistycznych wzorach i doskonałej jakości. Narzuta doda elegancji i wykończenia. Wypełnij swój dom rzeczami, które kochasz i o które dbasz a odzwierciedlą kim jesteś i co dla Ciebie jest ważne.