Ręczniki

Najlepsza oferta ręczników z najwyższej jakości bawełny. Nasze ręczniki są miękkie i delikatne, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Część kolekcji ręczników stworzona została z bawełny organicznej. Świetnie nadają się do hotelu lub pensjonatu.

Ekskluzywne bawełniane ręczniki wysokiej jakości

W kolekcji duńskiej marki Mette Ditmer mamy kilka wzorów ręczników, również z tak lubianej i docenianej organicznej bawełny. Niewątpliwie w każdym wzorze występuje 100% naturalny skład.

Ręczniki kąpielowe kolekcja Morocco

Inspiracja wzoru zaczerpnięta z podróży do Morocco. Dlatego też, orientalny wzór w klasycznej kolorystyce tworzy piękne połączenie. Metka marki z logotypem wszyta w lamówkę boczną produktu. Wykończenie w delikatne frędzle. Etniczny i graficzny wysoce wzór, wydobywają piękno tego projektu. Stąd też, ten unikalny design zachwyci swymi szczegółami niejednego. Każdy kto zdecyduje się na taki dodatek do łazienki stworzy poczucie tradycyjnego marokańskiego spa w swojej łazience. Toteż, dostępne mamy w ofercie następujące rozmiary takie jak: 35x60cm, 50x95cm,70x140cm. Model dostępny w dwóch kolorach.

Ręcznik kąpielowy Tile Stone oraz Grid

Oba wzory ręczników zaczerpnięte z inspiracji podłogami wykonanymi z płytek w podobnych wzorach. Retro styl, miękkość ręczników oraz graficzny wzór wynikający z połączenia bieli i czerni, przyciągnie na myśl kolekcje z lat trzydziestych. Tak też, logo marki w dolnych listwach tych ręczników wyplecione w procesie tworzenia, nadaje nowoczesności i dbałości o każdy szczegół. Rozmiary dostępne to: 38x60cm, 50x100cm, oraz 70x140cm.

Ręczniki dla dzieci

Boudoir miękka i luksusowa kolekcja ręczników do łazienki. Prostota wzoru, połączeń koloru z „off-białymi” paskami pionowymi i wykończeniową lamówką poprzeczną sprawia, że wzór staje się czysty a także, przejrzysty. Dostępny w trzech kolorach oraz rozmiarach tj: 40x60cm,50x95cm, oraz 70x133cm i 30x30cm myjka. Ręczniki stanowią doskonały element dekoracji łazienki. Miękkie dla skóry i twoich pociech.

Translate »