Ogród

Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

Ogród -nasza strefa relaksu, do której należy taras, wygodne designerskie meble ogrodowe. W nich ulubione, wymarzone kwiaty i rośliny oraz odpowiednie zewnętrzne oświetlenie. Girlandy zewnętrze odporne na deszcz i niskie temperatury. To lubimy! To one mogą zmienić nasz ogród, taras, balkon nie do poznania.

Ogród marzeń skandynawski

Toteż, wstaw w nim wygodne fotele w stylu lounge, stoliki, czy oświetlenie zewnętrzne, stworzone z myślą o różnych warunkach pogodowych. Tak aby nasza przestrzeń komfortu i odpoczynku na świeżym powietrzu była przyjemna i przytulna.

Aranżacja ogrodu

Znajdziesz u nas już wkrótce, meble ogrodowe oraz oświetlenie do ogrodu bo ogród to nasza strefa relaksu o którą warto zadbać. By móc stworzyć wakacyjny i relaksujący klimat w swoim ogrodzie, czy na tarasie.

Zaczynamy od klasyki foteli projektu mistrza Vernera Pantona. Zatem, już dostępne w sklepie fotele Panto Pop.  Piękna kolorystyka, byś mógł wybrać swój ulubiony kolor. Piękny kształt. W procesie produkcji wytłoczono logo na tylnej ścianie siedziska. To ponadczasowa klasyka do ogrodu.

Ogrody nowoczesne

Będziesz mógł w naturalny sposób przedłużyć swój dom, salon, czy mieszkanie naszymi produktami, dodatkami do domu, które będą współgrały z całością wnętrza. Dlatego też, stwórz z nami ogród, taras czy balkon marzeń w skandynawskim stylu i nie tylko.

Nasza strefa relaksu. Designerskie meble w stylu skandynawskim, zewnętrzne oświetlenie by udekorować nasz taras, balkon czy ogród.