Doniczki

Doniczki na drewnianych nóżkach, do kwiatów, z najnowszej kolekcji i serii UP, w różnych wielkościach będą ozdobą dla nie jednego kwiatka, palmy czy paproci w domach. Jednocześnie oczywiście, będą zachwycały na balkonach a także naszych letnich tarasach. Dzięki dostępnym trzem wielkościom  z łatwością dopasujemy nasze kwiaty do tych donic. Wysokości w ofercie to: 26cm, 39cm oraz 60cm łącznie z drewnianymi nóżkami, które w każdej wersji mają inną wysokość. Ze względu na splot z minimalnymi przestrzeniami, kwiaty powinny być w swoich osłonkach z podstawką. Oferujemy doniczki w różnych najmodniejszych i klasycznych kolorach.

Designerskie doniczki do salonu

Dla jednych donice, dla innych kosze na nóżkach, szczególnie dla osób lubiących szydełkowanie lub ręczne wyroby na drutach z wełny, bowiem sprawdzają się one doskonale również jako elegancki pojemnik na wełnę. Zastosowanie produktów może być różne, dla posiadaczy kominków, mogą służyć jako elegancki podręczny pojemnik na kilka sztuk drewna. Można w nim przechowywać kocyk czy pled, stawiając donicę jako koszyk na nóżkach obok sofy.

Ręcznie robione doniczki sklep internetowy

Każdy produkt tej marki sygnowany jest metalowym znaczkiem z logo marki. Wszystkie produkty są wykonane ręcznie, metodą splotu morskich traw. W naszej ofercie szeroki wybór kolorów donic, można łatwo dobrać odpowiedni kolor do swojego wnętrza. Stabilne w wykonaniu i doskonałej jakości, z plastikowych pasków z recyklingu.

Doniczki z recyklingu

Kupując  produkty pochodzące z recyklingu, wspieramy naszą Ziemię i ekosystem. W tak prosty sposób, powtórnie korzystając z raz stworzonego już plastiku i kupując produkty stworzone na jego bazie. Produkty w pierwszej jakości na drewnianych nóżkach.