Producenci

Nasze marki

Wszyscy nasi producenci, produkują towary wysokiej jakości. Zaprojektowane są przez znanych i cenionych projektantów, fachowców i profesjonalistów w swych dziedzinach. W działaniach tych firm zawsze czujemy chęć poprawy ludzkiego życia, czy to produktami z kolekcji pochodzącymi z manufaktury, czy tymi przetworzonymi z plastiku z recyklingu jak i tymi, które zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół według ściśle określonych norm jakościowych. Poznaj wszystkie nasze marki i ich produkty, które znajdziesz w naszym sklepie.

Marka datująca początki swego powstania na 1968 rok w Braedstrup w Danii. Początkowo rodzinna firma, szybko stała się światowym producentem i dystrybutorem lamp, i oświetlenia. Dzięki wysokiej jakości i szerokiemu wachlarzowi produktów, wspaniale reprezentuje duńskie tradycje wnętrzarskiego design’u i oświetlenia na całym świecie od Nowego Yorku, przez Wielką Brytanię, Szwajcarię, Włochy, Rosję, Grecję, Tadżykistan, Katar aż do Japonii.

Handed By to wiodąca marka specjalizująca się w ręcznie tkanych koszykach, torbach i akcesoriach do wnętrz. Wszystkie produkty zaprojektowane przez Handed By są rozpoznawalne dzięki unikatowemu znakowi towarowemu w postaci odcisku dłoni. Produkty są wykonane ręcznie i najwyższej jakości. Marka Handed By wykorzystuje w swoich kolekcjach jak najwięcej materiałów pochodzących z recyklingu, które pozostawiają najmniejszy ślad w środowisku. Recykling tworzyw sztucznych spowalnia proces wyczerpywania się zasobów naturalnych Ziemi. Wszyscy możemy przyczynić się do tego procesu, wykorzystując przetworzone tworzywa sztuczne w naszym codziennym życiu. 

Tekstylia i produkty tej marki cechuje design’ i jakość. Mette Ditmer sprzedaje i projektuje akcesoria do domu pod własną marką od 1995 roku. Zainteresowanie projektowaniem, kształtami i kolorami przejawiała od dzieciństwa – jej talent przez lata został wzmocniony i doskonalony. Od pierwszej kreski na papierze, do momentu powstania gotowego produktu, spędza wiele godzin na zaprojektowaniu wszystkich szczegółów – co oznacza, konsekwencję w wyrazie i formie. Wszystkie akcesoria Mette Ditmer są częściowo ręcznie wykonane a produkty tej marki przechodzą przez wiele troskliwych rąk w procesie produkcji – od pierwszej formy do ostatecznego wykończenia.

To nowoczesna marka z Danii. Oferuje dywany i bieżniki, łączy w sobie skandynawski styl i stare, dobre rzemiosło. Założona w 2004 roku przez Rikke Landberg Schrøder i Jens Landberg Schröder. Założyciele marki doskonale wiedzą, iż moc tkwi w szczegółach pięknego stylu, wysokiej jakości stosowanych materiałów takich jak: wełna, len, bawełna i innych surowców oraz ich wspaniałym rzemiośle. Wszystkie dywany i bieżniki marki Fabula Living są projektowane z niezwykłą starannością, ręcznie tkane, w wyjątkowych kolorach, co stanowi o ich unikatowym charakterze. Większość projektów dywanów wykonał Jens Landberg Schröder, marka współpracuje również ze znaną projektantką Lisbet Friis. 

 To belgijska marka. Założyciele firmy to Ruth Walleyn i Hendrik Jacobs. W ofercie Happy Lights można dostrzec odzwierciedlenie pasji jej założycieli do wnętrz, życia w zgodzie z aktualnymi trendami i otaczającą nas przyrodą. Oferuje ona kolekcje ręcznie wykonanych girland świetlnych, które składają się z 20 lub 35 bawełnianych kulek z przewodem elektrycznymi i żarówkami. Paleta 55 kolorów kulek powoduje duży zakres możliwości kolorystycznych girland, które powstają szczególnie na bazie inspiracji zaczerpniętych z dalekich podróży właścicieli tej marki. Nieodparty, magiczny nastrój jaki tworzą produkty Happy Lights, jest miarą jej sukcesu.

Translate »