Oferujemy Państwu dywany najwyższej jakości. Nasze stopy bowiem zasługują na godny odpoczynek po ciężkiej i całodziennej pracy. Dywany w pomieszczeniach, dywan do salonu to dla nas niezwykle ważny element dekoracyjny w naszym domu, jeśli nie najważniejszy. Dzięki niemu pozbędziemy się echa w pomieszczeniu, nada on kształt pokojowi dzięki swojemu rozmiarowi, sprawi, że inne dodatki będą miały swój piękniejszy wyraz. Dywany bowiem sprawiają, że czujemy się w pomieszczeniach swojsko, dobrze, zdejmujemy obuwie, skarpetki by odpowiednio się zrelaksować.

Wbrew pozorom możemy dokonać zakupu dywanu przez Internet. Nie musimy go dźwigać, możemy wymierzyć przestrzeń i swobodnie dokonać zakupu w dobrym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujemy specjalnego wymiaru, niebędącego w ofercie – to również jest to możliwe. Wystarczy skontaktować się z nami. Poinformujemy Cię o warunkach płatności i czasie oczekiwania oraz zapewnimy Ci dostawę przez kuriera wprost do Twojego domu. Nie może być łatwiej. Ominie Cię czekanie w sklepie na obsługę, stanie w kolejce przy kasie, a dostaniesz produkt wysokiej jakości o którym marzysz.

Oferujemy dywany doskonałej klasy – nie obawiamy się prezentować ich tylko ze zdjęcia, nasze fotografie są wysokiej rozdzielczości i wykonane przez najlepszych fotografów i stylistów branżowych. Sami je użytkujemy w naszym domu i stoimy tak zwanym „murem” za jakością tej marki i jej produktów. To pasja do piękna i jakości połączyła nasze firmy, Fabula Living i Skydecor. Ręcznie tkane w tradycyjnych metodach tkackich, na bawełnianych osnowach, wykonane z naturalnych surowców, lnu, wełny Nowozelandzkiej, i innych. Zaprojektowane przez wspaniałych i cenionych projektantów.

Zalecamy stosowanie podkładów pod dywany naszych marzeń, znakomicie wydłuża to ich zastosowanie. Dywany nie brudzą się tak szybko, na przykład dywan biały, nie ślizgają na powierzchni, gdy po nich stąpamy. Zalecamy również co pół roku przesuwanie dywanu, aby światło dzienne działało na każdą jego część w taki sam sposób.

Pamiętajmy aby nie używać szczotek przy odkurzaniu, dbamy wtedy o starannie splecione włókna, nie niszczymy splotu.

Pamiętajmy, iż mogą się pojawić do 4% różnice w wymiarze końcowym dywanu. To ręczna produkcja.

Ze względu na zastosowanie naturalnych surowców, nie ma dużych różnic
w kolorystyce na prezentowanych przez nas zdjęciach a rzeczywistością.

Oferowane przez nas dywany marki Fabula Living „nie pylą”, wykonane są bowiem z wystarczająco długich włókien. Dywan bawełniany czy dywan wełniany, po prostu od pierwszego dnia, cieszysz się jakością.

To majstersztyk jedyny w swoim rodzaju.