Dywany

Wyświetlanie 1–24 z 32 wyników

Dywany, które oferujemy w naszym sklepie internetowym to synonim najwyższej jakości, co niezwykle ważne ze względu na ich ważną rolę we wnętrzu. Dywan do salonu to podstawa całej aranżacji, określa proporcje i funkcje w przestrzeni.

Puszyste dywany i płaskie

Nie mniej istotny jest jego sensualny, dotykowy wymiar – tekstura czy miękkość, którą wyczuwamy pod stopami. Uwypukla piękno zgromadzonych w jego pobliżu elementów – stołu, sofy i innych mebli. Podkreśla urok komponujących się z nim dodatków. Bez wątpienia to właśnie dywany nadają przestrzeni indywidualnego charakteru i spajają całość.

Dywany Fabula Living

Dywany marki Fabula Living to klasa sama w sobie. Perfekcję ręcznej pracy można podziwiać na zdjęciach ukazujących wyraźne zbliżenia. Z kolei na zdjęciach przedstawiających aranżacje, widać ich wspaniałość w całej okazałości. Najwyższa jakość wykonania i materiałów, oraz piękno są dla nas priorytetami, podobnie jak dla Fabula Living. Dlatego z pasją angażujemy się w dekorowanie domów dywanami tej marki, które są unikatowe. Tkane tradycyjnymi metodami z różnorodnych i naturalnych włókien, zaprojektowane przez wybitnych designerów. Wiemy, jak świetnie sprawdzają się w warunkach domowych, jak pozytywnie wpływają na komfort. I chcemy się tym dzielić.

Sklep z dywanami on-line

Zakup dywanu przez Internet  jest prosty i wygodny, pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także siły. Wystarczy wymierzyć przestrzeń i określić odpowiedni rozmiar, proponujemy kilka standardowych rozwiązań. Możemy także zrealizować zamówienie na dywan o specjalnych wymiarach, według indywidualnych potrzeb. Wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić szczegóły. Kurier dostarczy wymarzony dywan wprost do domu, bez tłumu i kolejek oraz czekania na obsługę w tradycyjnym sklepie.

Piękne dywany ekspozycja w salonie

Aby zapewnić trwałość i i efektowność dywanom, zalecamy stosowanie pod nimi podkładów. Dzięki czemu dywany, szczególnie jasne, nie brudzą się tak szybko, są stabilne i nieruchome, gdy po nich stąpamy. Zalecamy również, bo co pół roku przesunąć dywan, aby światło dzienne działało na każdą jego część w taki sam sposób. Pamiętajmy także, aby nie używać wysuniętych szczotek podczas odkurzania. W ten sposób zadbamy o starannie splecione włókna, nie niszcząc splotu. Większość odkurzaczy na rynku posiada opcję schowania szczotek podczas odkurzania dywanów.

Dywany do salonu skandynawskie

Pamiętajmy, iż mogą się pojawić do 4% różnice w wymiarze końcowym dywanu. To ręczna produkcja. Ze względu na zastosowanie naturalnych surowców, między kolorystyką na zdjęciach a w rzeczywistości, nie ma znaczących różnic. Warto jeszcze dodać, że dywany marki Fabula Living „nie pylą”, wykonane są bowiem z wystarczająco długich włókien. Dywany z bawełny, wełny nowozelandzkiej czy lnu, od pierwszej chwili wprowadzą jakość, komfort i piękno do każdego wnętrza.