Kosze na śmieci

Wyświetlanie jednego wyniku

Kosze na śmieci duńskiej marki Mette Ditmer z serii Walther to dodatek do łazienki, który musisz mieć. Koniec z szukaniem kosza w dobrej jakości. Znajdziesz go w naszym sklepie. Projektantka bowiem stworzyła wspaniały produkt.

Kosze na odpady do łazienki

Często okrągłe duże kosze nie znajdują zastosowania w małych pomieszczeniach. Stąd wąskie i piękne kosze z kolekcji Mette Ditmer, które z łatwością dopasujesz w każdej łazience i toalecie. Ich obły kształt oraz matowa struktura powierzchni, nadają im eleganckiego wyglądu. Wykończenie powierzchni miłe w dotyku.

Kosze na śmieci designerskie

Otóż, aby świetny design był rozpoznawalny projektantka zastosowała klasyczną gamę kolorów, które z łatwością dopasują się do każdego salonu łazienkowego. Idea, to użycie takich, które pozwolą nam odpoczywać i będą miały dobry wpływ na nasze myśli. Reasumując, szukając komfortu i optymizmu, kolory w kolekcji Mette Ditmer podkreślają wręcz znakomicie stworzone przez nią wzory produktów. W kolekcji zawsze znajdziesz i perfekcyjnie dopasujesz ręczniki oraz łazienkowe akcesoria.

Mały kosz na śmieci do łazienki z logo

Umieszczone na koszu i wycentrowane logo marki, potwierdza oryginalność produktu oraz stanowi i jego jakości. W logo ukryto pierwsze litery z imienia i nazwiska projektantki M oraz D.

Kosze do łazienki

Kosze na śmieci z serii Walther mają do 10 litrów pojemności. Dodatkowo, godne uwagi jest to, że posiadają spowalniający system opadania klapki. Bez wątpienia, jest to praktyczny element produktu. Z pewnością polubisz taki dodatek do łazienki. Klasyka i Twój styl.

Translate »