Pościel

Wyświetlanie jednego wyniku

Pościel satynowa na bazie bawełny organicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo u nas rozmiar na duże łóżko 200×220cm z dwoma poszewkami na poduszki 60x63cm. Każda oferowana przez nas pościel satynowa posiada ukryty zamek zarówno w poszewkach na poduszki jak na na kołdrę. Stąd też, zarówno przy poszewce na kołdrę jak i przy poszewce na poduszkę nie ma wystającej końcówki zamka aby nas nie uwierała podczas snu. Większość modeli naszych pościeli jest dwustronna.

Pościel satynowa 200x220cm perkal

Niektóre kolekcje zostały stworzone w specjalnej technice splotów perkal, pozwalającej “oddychać”. Wyjaśniając, chodzi bowiem o to, iż przy ciepłych nocach taki materiał nas ochładza a przy chłodnych – ogrzewa. Dlatego też, ten specjalny splot bawełny ceniony i wykorzystywany jest w branży luksusowych hoteli. Zapewnia on bowiem, niesamowity komfort oraz daje miękkość materiału w dotyku jakiej potrzebujemy.

Pościele z satyny 140x200cm

Nasze modele pościeli są z dwustronnym wzorem. Design stworzony do obracania. Minimalistyczne wzory i piękna w dotyku pościel tworzą znakomity duet. Wzory pościeli z wielokolorowymi paskami, gładkie czy graficzne, klasyka i skandynawskie wyczucie smaku. Pościele niezwykle miłe i przyjemne w dotyku.

Ekskluzywna pościel satynowa 140x220cm z bawełny organicznej

Bawełna organiczna w splocie włókien satynowym, to wyjątkowy materiał. Wykonany na bazie bawełny, podczas produkcji której, nie stosowano pestycydów, środków owadobójczych czy chemicznych. Bawełnę organiczną otrzymuje się z farm ekologicznych, przyjaznych środowisku. Bawełna organiczna pozwala oddychać naszej skórze. Wybierając taką pościel wspieramy środowisko i ekologicznych rolników. Pościel z naszej oferty jest odpowiednia dla alergików i osób mających skórę skłonną do podrażnień. W naszej ofercie małe rozmiary z jedną poszewką na poduszkę.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów doskonałą pościel on-line. Obserwuj również naszą stronę, już wkrótce nowości z nowej kolekcji, warto do nas często zaglądać.