Łazienka

Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Łazienka nasze domowe sanktuarium, gdzie oczyszczamy i regenerujemy nie tylko nasze ciało, ale także umysł. Relaks w łazience zapewnią przede wszystkim ręczniki łazienkowe, kimona oraz ręczniki kąpielowe. Skóra otulona miękką i puszystą bawełną, która doskonale chłonie wilgoć to jeden z warunków komfortu i odpoczynku. Aby móc cieszyć się takim efektem, przed pierwszym praniem należy zamoczyć ręcznik na noc, w zimnej wodzie. Po tym prostym zabiegu, i po wypraniu oraz wysuszeniu, będzie przez długi czas świetnie służył i chłonął wilgoć.

Sklep łazienka skandynawska

Bose stopy chętnie odpoczną na ciepłych i pięknych dywanikach łazienkowych. Ich wyszukana kolorystyka doskonale komponuje się z ręcznikami. Dobrze jest pomyśleć także o macie antypoślizgowej, szczególnie ważnej na śliskiej posadzce łazienki. Natomiast po kąpieli, dobrze okryć się ładnym szlafrokiem, który może być też świetnym prezentem dla ukochanej osoby. W kolekcji Mette Dimter znajdziemy szlafrok damski i męski, wszystkie w stonowanych kolorach, zachęcające do celebracji chwil dla siebie.

Wyposażenie łazienek

Małe rzeczy potrafią zrobić wielką różnicę, nie inaczej jest w łazience. Piękne, szklane dozowniki mydła, kubeczki łazienkowe, podstawki w ujmującej kolorystyce to akcent, któremu nie sposób się oprzeć. Przyjemne dla oka kształty, łączące szkło z mosiądzem, miękkie linie i różne wielkości pozwalają znajdować radość w codziennych czynnościach. To drobne detale, ale bardzo istotne, ponieważ wprawiają nas w dobry nastrój już w łazience.

Akcesoria do łazienki Mette Ditmer

Wszystkie proponowane produkty z kolekcji duńskiej marki Mette Ditmer wykonane są z niezwykłą starannością. Prostota wzorów, graficzne linie to prawdziwe DNA kolekcji. Produkty można wspaniale ze sobą dopasować, współgrają one bowiem ze sobą  dobraną kolorystyką i wzornictwem.  Ceniona duńska projektantka Mette Ditmer od ponad 20 lat, tworzy z wielką pasją produkty do wnętrz. Dlatego też jej zamiłowanie do świadomego życia, znajduje odzwierciedlenie w ponadczasowych wzorach wielokrotnie czerpanych podczas inspiracji otaczającym nas światem oraz odbytymi  podróżami. Dlatego też, w połączeniu z minimalistycznym stylem tworzy unikalne produkty do wnętrz.