Miejsce, w którym król chodzi boso. Poczuj się jak prawdziwy władca swojej przestrzeni i spraw aby twoje ciało prawdziwie odpoczęło. Relaks w łazience zapewnią tobie przede wszystkim ręczniki łazienkowe, kimona oraz ręczniki kąpielowe.

Wysoka jakość bawełny z której są wykonane sprawi, iż odczujesz prawdziwy, niezwykły odpoczynek i spokój.

Zmorą wielu ręczników jest brak prawdziwego wchłaniania wilgoci, przy naszych ręcznikach – tak nie jest. Zamocz ręczniki w zimnej wodzie na noc, przed ich pierwszym wypraniem, następnie wypierz przed pierwszym użyciem i od razu ciesz się wysoką jakością wycierania ciała od pierwszego ich zastosowania. Taki bowiem łatwy, higieniczny “impregnant” sprawi, iż nasze ręczniki będą wchłaniały wilgoć od pierwszego razu.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa również piękne dywaniki łazienkowe w modnych i ciepłych kolorach.

Pamiętajmy iż, mata łazienkowa antypoślizgowa to ważny element dekoracyjny przy wannie, czy obok kabiny prysznicowej. Nie chcemy przecież bolesnych poślizgów na naszych pięknych kafelkach.

W naszym sklepie, w obecnej kolekcji, z łatwością znajdziesz szlafroki bawełniane, w pięknej kolorystyce z marki Mette Ditmer. W obecnej kolekcji zarówno szlafrok damski, czy szlafrok męski mogą być doskonałym prezentem dla naszej drugiej połówki, czy ukochanej osoby.

U nas znajdziecie Państwo przepiękne, szklane dozowniki do mydła, wysokie i niskie, w różnych kolorach, łączone z modnymi metalowymi wykończeniami a także kubeczki łazienkowe, podstawki zaprojektowane ze szkła lub mosiądzu. Wszystkie produkty we wspaniałych kształtach, liniach, cieszących oko każdego dnia.

To właśnie codzienne drobnostki, na przykład mała i piękna mydelniczka w łazience czy ozdobne pudełka i nasze odczucia również te wizualne, sprawiają, iż jesteśmy szczęśliwsi.

Królewska łazienka czeka na Ciebie!