Sypialnia to magiczne miejsce w którym nabieramy sił i wypoczywamy. Wtulając się w naszą piękną pościel, czytamy książki, odpoczywamy, relaksujemy się i zasypiamy, by nabrać sił i pozytywnej energii na kolejny dzień.

To sypialnia jest pomieszczeniem w naszym domu, w którym szukamy schronienia i wypoczynku. Pościel zatem odgrywa w niej ważną rolę.

W tej kategorii naszego sklepu znajdziecie Państwo pościel z najlepszej klasy bawełny. Pościel, bawełna, jej splot satynowy wręcz ukoją nasze ciała po ciężkim dniu pracy.

Pościel z kolekcji Shades została stworzona w specjalnej technice splotów perkal, pozwalającej “oddychać” materiałowi. Chłodzi bowiem- przy ciepłych nocach, ogrzewa -przy chłodnych. Ten specjalny splot bawełny ceniony jest w branży luskusowych hoteli, zapewnia on bowiem niesamowitą miękkość stworzonego materiału.

Duńska projektantka Mette Ditmer i sygnowana przez nią firma, produkują pościel na miarę każdej pięknej sypialni. Zmienia ona od ponad dwudziestu lat nasze domy na całym świecie przez swoje wspaniałe projekty.

Minimalistyczne wzory, skandynawski styl, modne kolory sezonu ujęte przez projektantkę w oferowanych pościelach, zachwycą wszystkie osoby lubiące i ceniące piękne dodatki we wnętrzach.

Znajdziecie Państwo u nas pościel w rozmiarze 160×200 cm, 160×220 oraz 200×200 cm a także pościel 200×220 cm. Komplet pościeli zawiera w najmniejszym rozmiarze jedną poduszkę a przy większych, dwie. Każda oferowana przez nas pościel satynowa posiada ukryty zamek, zarówno przy poszewce na kołdrę jak i przy poszewce na poduszkę.

Oferujemy również przepiękne kapy i poduszki dekoracyjne na łóżko w sypialni. Pamiętajmy, nie trzeba zakrywać pościeli w całości, zwłaszcza gdy jest piękna i chcemy się nią pochwalić ale częściowa jej ekspozycja, przykryta w cześci w ciągu dnia, ochroni i wydłuży jej użytkowanie oraz doda w sypialni elementu elegancji i porządku.

Nasza piękna sypialnia i pościel pomogą nam mieć piękne sny.

Życzymy Wam takich!