Akcesoria łazienkowe

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Akcesoria łazienkowe w skandynawskim stylu. W tej kategorii znajdziesz przedmioty łazienkowe bez których nie da się zaprojektować ładnej i funkcjonalnej przestrzeni. Akcesoria wysokiej klasy duńskiej marki Mette Ditmer w najmodniejszej i klasycznej kolorystyce. Dobierz kolor przedmiotów do swojej łazienki.

Małe przedmioty w designerskiej odsłonie

Zatem, istotne są w tej kategorii super dozowniki do mydła, niskie i te wyższe to najważniejsze akcesoria w kolekcji. Pięknie wykończone w antycznym mosiądzu, lub macie. Znajdziesz tutaj również przepiękne wąskie kosze na śmieci, marki Mette Ditmer, tak niezwykle pomocne w łazienkach i toaletach. Kosze z miękkim systemem zamykania wykonane z metalu, które zmieścisz w każdej łazience. W pięknym kształcie, sygnowane logo marki, świadczące o oryginalności produktu. Przyjemne w dotyku w satynowym wykończeniu, robią wrażenie. Toteż, z całą pewnością musisz je mieć. Dostępne są w kilku kolorach. Kremowym, czarnym, szarym i innych.

Akcesoria łazienkowe w skandynawskim stylu

Kubeczki łazienkowe wykonane z porcelany pokryte gumową powłoką w pięknych kolorach i wszystkie w matowym, eleganckim wykończeniu. W związku z tym, znajdziesz tutaj również designerskie lusterka duńskiej marki, a także tak praktyczne szczotki toaletowe. Bezsprzecznie, wszystkie akcesoria mają duży wpływ na całość designu.

Spójność kolekcji w dodatkach

Otóż, wszystkie produkty z grupy akcesoriów do łazienki są zaprojektowane przez jedną projektantkę wnętrz Mette Ditmer z Danii. Bez wątpienia, to dzięki temu są ze sobą spójne pod kontem designu i barw, zatem łatwo je ze sobą dopasujesz.

Translate »