Dodatki do kuchni

Dodatki do kuchni, w skandynawskim stylu. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które ułatwiają pracę w kuchni. Od stylowych dozowników, w których możesz umieścić mydło do mycia rąk oraz płyn do mycia naczyń. Znajdziesz tutaj pojemniki kamienne, w których możesz trzymać również takie dozowniki. Szczotki drewniane do mycia delikatnych naczyń z naturalnym końskim włosiem, biodegradowalne.

Dodatki w stylu skandynawskim do kuchni marzeń

Odnajdziesz tutaj stojaki na papier kuchenny pasujący stylem do innych dodatków, designu duńskiej projektantki Mette Ditmer. Dodatkowo, w ofercie tekstylne ściereczki i kuchenne ręczniki jej projektu, do naczyń dla zachowania czystości z najwyższej jakości bawełny organicznej.

Dodatki drobne i większe kuchenne

Twoją uwagę tutaj mogą przykuć także, piękne minimalistyczne szklane pojemniki z transparentnego szkła. W trzech rozmiarach z pokrywkami. Dla twojej radości z zakupów i urządzania kuchni, będziemy sukcesywnie powiększać naszą ofertę designerskich dodatków. Na dziś znajdziesz również designerskie miski silikonowe w owalu pasujące do zlewów kuchennych.

Przybory kuchenne i modne dodatki

Znajdziesz tutaj kosze na śmieci Walther z miękkim systemem zamykania a do segregacji przedmiotów w szufladach kuchennych dużą ofertę koszyczków pudełek z plastiku, pochodzących z recyklingu z serii Fit. Dodatkowo, również okrągłe koszyczki Wonder z pokrywkami bambusowymi na drobne przedmioty. Z czasem znajdziesz w tej kategorii dużo innych ciekawych przyborów, których nie może zabraknąć w kuchni.