Oświetlenie

Wyświetlanie 1–24 z 129 wyników

Oświetlenie kreuje atmosferę, zmienia punkt ciężkości, zastępują skąpe światło dzienne i stanowią funkcjonalne obiekty rzeźbiarskie. Na dodatek ilość rozwiązań – od lamp wiszących, przez ścienne, biurkowe po lampy podłogowe pozwala na niezliczoną ilość kombinacji. Za każdym razem efekt będzie inny, lecz tak samo niepowtarzalny. Jak więc ich nie uwielbiać?

Jak prawidłowo oświetlić przestrzeń?

Prawidłowe oświetlenie przestrzeni jest nieodzownym warunkiem dla zapewnienia komfortu życia. Odpowiedni nastrój, urocza atmosfera, którą Skandynawowie określają mianem „HYGGE” . Nie chodzi tylko o to, żeby wyraźnie widzieć, ale także żeby barwa i nasycenie światła wpływały pozytywnie na nasze samopoczucie i prawidłowe warunki do życia. Skandynawowie są prawdziwymi mistrzami w oświetlaniu swych domów, co zupełnie nie dziwi. Przecież najwyżej cenimy to, czego najbardziej nam brakuje. A naturalne światło, przez sporą część roku, także w Polsce jest elementem deficytowym.

Dobór oświetlenia

To właśnie oświetlenie pozwala nam zaakcentować ważne miejsca w przestrzeni jak wspólny stół w jadalni, czy ulubiony fotel w salonie. Świetnie dobrane lampy ukazują w nowym świetle całą kompozycję wnętrza, są niczym wisienka na torcie. Powiększają lub czynią wnętrze przytulniejszym, rozjaśniają całość lub uwypuklają wybrane punkty. Słowem realizują nasze oczekiwania względem domu, przede wszystkim w salonie, ale także w każdym innym pomieszczeniu.

Różnorodność oświetlenia

Naszym klientom zwracamy uwagę przede wszystkim na odpowiednio dobraną moc żarówki – to o niej będzie zależał końcowy efekt po włączeniu lampy. Poza tym praktycznie nie istnieją inne kwestie, ponieważ marki, które reprezentujemy (Frandsen i Verner Panton) zapewniają szeroki wachlarz możliwości. Od klasyków i ikon designu, sprawdzonych opraw o wyrafinowanej prostocie w podstawowych kolorach, po nowoczesne kształty i wykończenia w modnych barwach i materiałach jak szkło i metal. Wszystkie lampy w naszym sklepie gwarantują satysfakcję i na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciu. A my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najbardziej odpowiednią do danego wnętrza, funkcji i gustu. Znajdziesz u nas lampy wiszące, podłogowe, stołowe oraz ścienne.