Lampy ścienne

Lampy ścienne duńskiej marki Frandsen to wspaniałe oświetlenie do wnętrz. Niezależnie od tego gdzie mieszkamy kinkiety pięknie podkreślą urok domu. To my decydujemy o wyglądzie naszych pokoi. Dodając lampy ścienne, podkreślamy wielkość pomieszczeń nadając im uroku. W naszej ofercie posiadamy zarówno kinkiety wykonane z metalu, jak i te z bawełnianymi kloszami.

Kinkiety ścienne wysokiej klasy

Szukając rozwiązań oświetleniowych do sypialni często decydujemy się na zakup kinkietów. To one pomagają nam uzyskać piękne światło na przykład do czytania. Zdecydowanie wiodącym modelem jest lampa Job wall posiada ona bowiem ramię, które można dowolnie ustawić. Występuje w trzech kolorach do wyboru czarny mat, szary mat oraz biel również w macie.

Kinkiety do salonu

Oczywiście, marka wypuszcza na rynek nowe kolekcje co pół roku. Zazwyczaj na okres jesień/zima oraz wiosna/lato. Pojawiają się wtedy nowości ale w ofercie jest też klasyka. Zatem, nie możemy pominąć lampy Ball ściennej od której to powstała marka Frandsen. Model wpisał się już na listę klasyków skandynawskiego designu, powstał on bowiem już ponad 50 lat temu.

Skandynawskie lampy ścienne Frandsen.

Odmień wnętrze z naszymi lampami. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych modeli lamp ściennych, w skandynawskim stylu, zaprojektowanych przez tę markę. Oświetl nimi korytarz, sypialnię czy salon. Zamów u nas on-line.

Translate »