Dla wszystkich pasjonatów wspaniałego i niepowtarzalnego wzornictwa, przygotowaliśmy w naszym sklepie wyjątkową ofertę jednego z najbardziej znaczących projektantów dwudziestego wieku Vernera Pantona. Duński projektant Verner Panton i jego prace to prawdziwa gratka dla wszystkich ludzi kochających sztukę we wnętrzach.

Verner Panton – futurystyczny design

Prace tego projektanta, oświetlenie które tworzył, inspirowane otaczającym nas światem, źródło światła bez jego bezpośredniej ekspozycji, prace przepełnione futuryzmem, ponadczasowe piękno, to wzory które są rozpoznawalne na całym świecie.

Modele, które tworzył z różnych materiałów, takich jak: masa perłowa, metal czy plastik wykorzystany w innowacyjnych technikach produkcyjnych, tworzyły płynny i unikalny dialog pomiędzy kolorystyką a niezwykłą formą, to prawdziwy podpis artysty.

Verner Panton – wzory lamp i mebli

Stworzone przez Vernera Panton lampy i meble, wręcz tętnią wiedzą zaczerpniętą z architektury, wielkiego talentu i wizjonerstwa. Wszystkie modele mają niezwykle silny wizualny wpływ na przestrzeń w której się pojawiają. To perełki wzornictwa. Nie można przejść obok nich obojętnie. To prawdziwe dzieła sztuki dla pasjonatów piękna. Przy każdym z produktów znajdziecie Państwo datę jego stworzenia.

Razem z zakupionym modelem, otrzymacie Państwo certyfikat z numerem potwierdzającym autentyczność produktu. Wszystkie produkty są niezwykle dobrze zabezpieczone na czas transportu.

Firma Verpan z Danii nieustannie produkuje te wyjątkowe dzieła, po dzień dzisiejszy.

W naszym sklepie możesz je zakupić i cieszyć się ekstremalnie pięknym wzornictwem we własnej przestrzeni domowej.