Lampy podłogowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Lampy podłogowe to niezwykły element wyposażenia wnętrz. Oferujemy Państwu skandynawską markę Frandsen, stworzoną przez znanego i cenionego duńskiego projektanta Benny Frandsen oraz mistrza Vernera Pantona. Odpowiednio zaprojektowane, wyprodukowane są z niezwykłą starannością i tworzą komfortowe dekoracje pokoi dziennych.

Lampa stojąca do salonu

Nasi producenci używając odpowiednich materiałów, farb i komponentów stworzyli modele wysokiej jakości. Marka zatrudnia również wielu znanych projektantów oświetlenia, które znajdziesz w tej części naszej oferty.
Lampy podłogowe ważny dekor w pomieszczeniach

Lampa podłogowa czarna

Polecamy Państwa uwadze lampę Lobby podłogową, wysoką na dwa metry z pięknie i delikatnie opuszczonym kloszem. Zwróćmy uwagę również na niezwykły model podłogowej lampy Hitchcock czarnej z limitowanej kolekcji, czy też lampy Hideout połączoną z elementami drewnianymi. To one tworzą równowagę form i dają piękne, nowoczesne efekty oświetlenia pomieszczeń.

Lampy do salonu stojące

Lampy podłogowe Frandsen zestawione z wygodnymi narożnikami, sofami stworzą zgrany zespół dla twojego komfortu i wypoczynku. Zatem, urządzając je ze szczególną uwagą, dobierzmy właściwą lampę podłogową dla uzyskania spójnego i właściwego efektu.

Lampa czarna

Odpowiednie ustawienie lampy podłogowej nie kolidującej z przejściem, z drzwiami balkonowymi, stworzy przyjazną rodzinną przestrzeń, w której będziemy czuli się doskonale. Co więcej, ważnym jest równocześnie fakt, żeby lampy były należycie wyeksponowane. Dlatego też, eksponujmy cenne przedmioty i lampy które posiadamy w należycie przemyślanym miejscu. Uwzględnią one naszą indywidualność i charakter.

Lampy stojące podłogowe

Bezsprzecznie, życie w tak stworzonej równowadze będzie dużo prostsze. Designerskie skandynawskie lampy podłogowe firmy Frandsen. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę lamp do salonu, gabinetu, czy do sypialni.

Translate »