designerska lampa

Designerska lampa to doskonały dodatek do twojego wnętrza. Piękna forma, kształt klosza, podstawa, ramię, otóż wszystko to, spełnia ważną rolę aby powstała doskonała lampa.

Designerska lampa do salonu

Zadbaj aby twoja lampa w nowoczesnym salonie była dobrym designem. Takie modele znajdziesz w naszym sklepie. Piękne i niebanalne stworzone przez duńskich projektantów.

Ekskluzywne lampy do wnętrz

Wysokiej jakości, wzór doskonale dopracowany względem proporcji i kształtu. Projektanci pracując nad wzorem uwzględniają odpowiedni materiał z którego potem lampa zostanie wyprodukowana.

Materiały

Bez wątpienia nasze lampy wykonane są ze stali szlachetnej, metalu o satynowym wykończeniu. W rezultacie duża cześć asortymentu wykonana jest również w drewnie. Drewno jest doskonałym materiałem. Chociaż, należy tutaj wspomnieć, iż raczej w dużej mierze jako dodatek do szkła, czy metalu. Bardzo modne jest bowiem wykorzystywanie drewna jako element łączący w ramieniu lampy czy przy kloszu. Często drewno odgrywa dużą rolę w designie.

Szkło

Szkło pojawia się często w designerskich lampach wiszących. Dmuchane siłą ludzkich płuc w hutach szkła stanowią doskonałe wykończenie. Rozproszone światło w kloszach, odbija je i doskonale spełnia swoje zadanie.

Wyświetlanie 1–18 z 50 wyników