Lampy wiszące

Wyświetlanie 1–24 z 65 wyników

Lampy wiszące skandynawskiej marki Frandsen, to minimalistyczne i piękne zarazem, zwisy do naszych wnętrz. Minimalistyczna forma wszystkich modeli, ich wspaniała jakość oraz piękny design. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy nasze salony to one będą na pierwszym planie naszego dekoru.

Lampy wiszące do salonu

Polecamy uwadze nieustannie ceniony klasyczny model Ball, w szerokiej ofercie. Zarówno strukturalnie jak i pod względem koloru znajdziecie u nas duży wybór tej wiszącej kuli z przewodem w tekstylnym oplocie.

Oświetlenie sypialni

Rozpatrując również nowości sprawdźcie drodzy Państwo na przykład, model Champ cenionego projektanta Philipa Bro, w którym zachwyca kształt a ukryte źródło światła, nie razi w oczy. Zatem jest to doskonały model nad nasze stoły do jadalni!

Minimalistyczne lampy

Kolejny model lampy zasługujący na uwagę to żyrandol Cool, prosta forma z trzema ramionami w antycznym mosiądzu lub matowej czerni. Dla szukających nowości mamy model Harper w zbliżonym wzorze w limitowanej kolekcji. Zdecydowany i wyraźny model w naszej ofercie to lampa Hitchcock. Jej potężny rozmiar bo prawie 80 cm średnica klosza, daje wspaniały efekt. Nie można przejść obojętnie obok modelu lampy wiszącej Kobe czy Kyoto. To oferta dla wszystkich tych, którzy kochają szkło, elektro galwanizowane powierzchnie oraz inspiracje z dalekiego Wschodu.

Nowoczesne lampy wiszące

Na koniec, mamy coś szczególnego, to model lampy Silk. Swoim kształtem przypominający sopel lodu, szkło opal z elementami antycznego mosiądzu tworzą wspaniałą lampę. Trzy rozmiary pozwalają nam powiesić je również w grupie, co daje oszałamiający efekt na przykład, w wysokim holu. Zapraszamy zatem do sklepu, zobaczcie nasze lampy wiszące, zamieściliśmy również zdjęcia inspiracyjne projektów naszych aranżacji wnętrz.

Translate »