duża torba na ramię

Duża torba na ramię marki Handed By mocna i solidna. Torba wykonana z plastikowych pasków z plastiku, pochodzących z recyklingu. Solidna i ręcznie wyplatana. Będzie służyć ci na lata.

Duża torba na ramię

W ofercie naszego sklepu Skydecor znajdziesz duże shoperki na zakupy i nie tylko, przydadzą się również na wyjazdy rodzinne na przykład na plażę. Zapakujesz do niej wszystko co ci potrzebne.

Torebka damska duża

Nie tylko dla dam, to torby z których twój partner też będzie zadowolony, jadąc na duże zakupy, zapakuje w niej dużo rzeczy a uchwyty w niej pomogą w dźwiganiu. Stabilne i mocne podwójne gwinty łączące. Zabrudzenia możesz usunąć wodą z mydłem.

Duży kosz na zakupy

Promujemy zakupy bez foliówek, zastosuj duże torby takie jak w naszej ofercie, wprost z Francuskiej Riwiery. Znanej z blasku słońca i dobrego stylu, w modelu Saint Tropez. Pomieścisz w niej na prawdę sporo, jest pojemna, duża i w dobrym stylu.

Design a ekologiczne rozwiązania

Zaskakująco trwała duża torba na ramię i do ręki, zaprojektowana dla Twoich potrzeb, nic nie będzie cię ograniczać. Dodaje uśmiechu w chwilach zakupów czy rodzinnych wypraw. Dostępny w kilku znakomitych kolorach jasnych i ciemniejszych. Dobierzesz z łatwością kolor dla siebie.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16