dywan z naturalnych materiałów

Dywan z naturalnych materiałów takich jak wełna z Nowej Zelandii, len, i wysokiej jakości bawełna do osnowy. To dywan który nie jest tworzony ze sztucznych włókien.

Dywan z naturalnych materiałów do salonu

Dywan wyplatany ręcznie z naturalnych tworzyw jest przyjazny środowisku i zdrowszy dla domowników. Włókna są pochodzenia naturalnego, organicznego.

Włókna dywanów naturalnych

Dywany z włókien naturalnych są pochodzenia organicznego. Szeroko stosowane na przykład w przemyśle włókienniczym. Naturalne włókna dzielą się na te pochodzenia roślinnego takie jak bawełna, czy len oraz na włókna pochodzenia zwierzęcego przykładem jest tutaj wełna, czy też jedwab.

Natura i dywany

Naturalne dywany są dla nas dużo zdrowsze niż te wykonane ze sztucznych włókien. W naszej ofercie sklepu Skydecor znajdziesz same dywany naturalne. Są biodegradowalne i bezpieczne dla przyrody.

Design i jakość dywanów naturalnych

Zaprojektowane przez wybitnych w tej dziedzinie duńskich projektantów. Wzornictwo czerpie z tradycji skandynawskich a jakość potwierdzona w certyfikatach wytrzymałości na użytkowanie. Będziesz niezwykle zadowolony z dywanów z naszej oferty.

W zgodnie z naturą

Marka Fabula Living produkuje naturalne dywany w zgodnie z przyrodą dla nas aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdż naszą ofertę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Translate »