dywany pokojowe

Dywany pokojowe różnią się od tych zewnętrznych, powinny posiadać certyfikaty jakości. Użytkowanie takich dywanów jest wysokie, tak jak często korzystamy z pokoju dziennego.

Dywany pokojowe duże i małe

Dywan wykorzystywany w pokoju im większy, tym twój pokój wydaje się być większym. Małe dywany również mają swój duży wkład w urządzanie małych przestrzeni. Wybierz wymiar tak aby wystawał po każdej stronie sofy lub łóżka w sypialni.

Designerskie dywany w pokojach dziecięcych

Nasze dzieci nie musza mieć dywanów w misie, misiami mogą sie bawić. Jednokolorowe dywany do pokojów dziecięcych będą dodatkiem na lata i nie musisz ich wymieniać jak dziecko podrośnie. Mniej śmieci, lepszy świat. zastosuj dywan w pięknej barwie i najwyższej jakości, dzieci uwielbiają dobre dywany.

Piękny dywan do pokoju dziennego.

Zastosuj dywan duńskiej marki Fabula Living z oferty polskiego sklepu Skydecor. Gwarancja jakości i szybkie terminy dostaw.

Dywan pokojowy piękny

W szybki sposób odmieni twoje wnętrze. Nada mu stylu, wyciszy, pozbędziesz się echa w pomieszczeniu, dywan będzie efektownym dodatkiem do twojego wnętrza.

Rozmiary dywanów

Wymiary ręcznie tkanych dywanów pojawiające się w kolekcji duńskiej marki Fabula Living z oferty Skydecor to: 140x200cm, 170×240, 200×300 i czasami nawet 250x350cm. Oczywiście część dywanów z kolekcji możesz zamówić pod specjalny wymiar. Dobierz właściwy do twojego projektu a jakością tych dywanów będziesz zachwycony.

Salon i dywan ręcznie tkany

Głęboko wierzymy, że salon bez dywanu to jak niebo bez gwiazd. Taką gwiazdą w salonie jest dywan, dla komfortu twoich stóp, dla ciebie i dla twoich gości. Innymi słowy, dywan marki Fabula Living odmieni twoje wnętrze i nada mu wyjątkowego stylu i charakteru. Dlatego, wybierz model dywanu z kolekcji tej marki, zaufaj jakości. Oferta dostępna w sklepie internetowym Skydecor.

 

 

 

 

Wyświetlanie 1–18 z 32 wyników