Fotel do ogrodu

Fotel do ogrodu typu Lounge w ofercie Skydecor to niezwykle wygodny, wodoodporny oraz odporny na promienie UV z marki SACKit lub designerski fotel projektu Vernera Pantona w kilku barwach lata.

Fotel do ogrodu w minimalistycznym stylu

Wyjątkowy mebel dzięki swojemu designowi w pierwszym i drugim przypadku. W ofercie naszego producenta SACKit znajdziecie Państwo meble ogrodowe niezwykle wytrzymałe. Stworzone z syntetycznego materiału o doskonałych parametrach. Meble wypełnione nietoksycznymi koralikami styropianowymi EPS.

Wodoodporny fotel na taras

Dzięki wyjątkowemu materiałowi, który został zastosowany w meblach tej duńskiej marki fotel jest wytrzymały. Odporny na wodę, może stać na deszczu. Wystarczy przewrócić go aby woda swobodnie spływała, wyschnie wtedy niezmiernie szybko. Oryginalny w wyglądzie i funkcjonalny.

Wygodne siedzisko do ogrodu

Nie blaknie, nie przepuszcza wody, odporny na światło, wytrzymały i nie pleśnieje pod wpływem wilgoci. Co więcej wygodny i designerski. Ile więcej trzeba. To DNA marki, która produkuje znakomite meble ogrodowe, które mogą posłużyć ci na lata.

Ogród marzeń z fotelami duńskiej marki SACKit

Stworzysz niebanalną przestrzeń wypoczynku Lounge na dużym balkonie lub na tarasie, czy również w ogrodzie. Szeroka gama kolorystyczna do wyboru. Do tego mamy również w ofercie, pufy pod nogi lub wykorzystane jako dodatkowe siedziska czy stoliki kawowe.

Fotele Vernera Pantona

Dla fanów duńskiego designu mamy również w ofercie plastikowe fotele stworzone przez mistrza Pantona. Odporne na promienie UV, wykonane z plastiku ABS z filtrem UV. Ekskluzywna produkcja Verpan z Danii. Doskonale wywarzony kształt i forma również bardzo wygodny. Duża gama topowych kolorów do wyboru. Od głębokiej zieleni, żółty aż po szary, czy biały. Wszystkie doskonale się komponują z zielenią roślin a także pasują bardzo dobrze również z kolorami w naszych letnich ogrodach. Stworzysz z nimi wyjątkową stylizację tarasu.

Wyświetlanie 1–18 z 40 wyników