girlanda do wnętrz

Girlanda do wnętrz z belgijskiej marki Happy Lights to doskonały pomysł aby ocieplić wnętrze. Pomysł na dekorację, która doda delikatne i rozproszone światło w pokoju.

Girlanda do wnętrz z belgijskiej marki Happy Lights

Girlandy z naszej oferty sklepu internetowego Skydecor mają wtyczkę na power bank – możesz je zatem zastosować na przykład na stole, bez kolizji z przewodem. Będzie stanowić piękną i wyjątkową oprawę szczególnych okazji w twoim życiu.

Świąteczne girlandy i nie tylko

Możesz je zastosować w pomieszczeniu całorocznie mimo, iż szczególnie pięknie prezentują się w okresie świąt na stole, czy na choince. Wyglądają zjawiskowo i stanowią niepowtarzalną dekorację. Zawieszone obok okna, czy na półce stają się unikatowym dekorem.

Girlandy świetlne na 20 i 35 lampek

Girlandy marki Happy Lights wykonane są ręcznie z bawełny. Kulki bawełniane umieszczone na przewodzie. Dlatego przewód zawiera włącznik On/Off i możesz sprawnie i szybko je włączyć i wyłączyć.

Oryginalna dekoracja świetlna

Miękkie i przyjemne światło płynące z girland jest piękną dekoracją do pokoju dziecięcego, salonu, sypialni czy jadalni. Gdziekolwiek ją wyeksponujesz zyskasz na klimatycznym i sensorycznym wręcz oświetleniu. Światełka LED są ekonomiczne.

Pomysł na wnętrze z girlandą

Kompozycje kolorystyczne stworzono w zgodnie z trendami wnętrzarskimi. Znajdziecie w naszej ofercie wiele kombinacji kolorystycznych od białych, srebrnych po kolorowe, kończąc na czarnych. Stąd też, każde wnętrze zyska dzięki nim dodatkowego uroku. Stworzy przytulny nastrój.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3