happy lights

Happy Lights to marka z oferty sklepu Skydecor produkująca od lat girlandy świetlne do wnętrz. Kulki bawełniane umieszczone na przewodzie z 20 lub 35 lampkami LED, wtyczka na power bank, możesz zatem stosować je na stole i wszędzie tam gdzie nie masz dostępu do energii. Wystarczy power bank ukryć w kulkach i powstaje ozdoba do salonu.

Happy Lights ozdoby z Belgii

Marka specjalizuje się w ręcznie tkanych kolorowych kulkach. W różnych zestawach, od białych do czarnych przez różne kolorowe barwy umieszczonych na przewodach. Znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Kulki ozdobne do wnętrz

Powstały z inspiracji podróżami po świecie. Ręcznie wyplatane kulki w dalekiej Tajlandii, sprowadzane są do Europy. Oddają romantyczne i nastrojowe światło. Mogą stanowić ozdobę do pokoju dziecka, salonu, jadalni, sypialni, tarasu, dosłownie wszędzie gdzie sobie zamarzysz.

Girlanda stylowa dekoracja

Dzięki tej dekoracji możesz stworzyć przytulne pomieszczenie, udekorować przestrzeń przy różnych okolicznościach rodzinnych i świątecznych. W okresie świąt girlandy wyglądają zjawiskowo na choinkach.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13