kinkiety lampy ścienne

Kinkiety lampy ścienne w sklepie internetowym Skydecor znajdziesz wyselekcjonowaną ofertę lamp ściennych duńskich projektantów. Oszczędź swój czas na przeglądaniu tysiąca stron na rynku, tutaj znajdziesz esencję designu. Oferta zawiera różne modele lamp o ciekawej formie.

Kinkiety lampy ścienne

To nowoczesna alternatywa i propozycja oświetlenia zamiast górnych i sufitowych lamp. Dają boczne, rozproszone i przyjemne światło. Lampy duńskie w wysokiej jakości wykonania. Będą stanowić dodatkową ozdobę ściany.

Lampy boczne do sypialni

Podkreślą stylistykę wnętrza i dadzą nastrojowe światło. Możesz powiesić lampę ścienną po obu stronach łóżka. W ofercie znajdziesz te z wysięgnikiem i te bez niego. Szeroki wybór sprawi iż, w prosty sposób dopasujesz je do łóżka i stylistyki wnętrza.

Lampy ścienne na wysięgniku

W naszej ofercie modny model lampy Job. Wysięgnik w tym kinkiecie jest imponujący i ma długość 70,5cm z przegubem pośrodku. Osoby czytające książki w łóżku będą szczególnie zadowolone z niego. Jak również i te które zdecydują się zamontować taką lampę w kuchni nad blatem.

Designerskie lampy na ścianę

Stworzone przez znanych w branży oświetleniowej architektów i projektantów takich jak Verner Panton. W kolekcji znajdziesz modele od Toni Rie, Frandsen Design Studio, architektów Friis i Moltke oraz Philipa Bro. Dzięki czemu lampy są w pięknych kształtach rodem ze Skandynawii. Wyszukaj ciekawy model lamy na ścianę dla siebie i swojego wnętrza.

 

 

 

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11