kubek na szczoteczki do zębów

Kubek na szczoteczki do zębów z oferty sklepu internetowego Skydecor. W kolekcji marki Mette Ditemer. Jest częścią serii Lotus lub Vision. To atrakcyjne dodatki łazienkowe do stylowej łazienki.

Kubek na szczoteczki do zębów

Stworzą spójny projekt wnętrza łazienkowego, bez względu na jego wielkość. Łazienka duża, czy też mała będzie wyglądała bardzo elegancko ze spójnymi dodatkami w stylistyce.

Kubeczek w stylu skandynawskim

Łazienkowy do użytku codziennego, chciałoby się rzec wielofunkcyjny stojak lub organizer na szczoteczki do zębów. Od ciebie zależy, na co tak na prawdę zostanie on użyty. Wielorako możesz bowiem zastosować kubek w skandynawskim stylu w łazience przy zlewie.

Kubeczek do zębów na wodę

Kilka kolorów w kolekcji duńskiej projektantki pomoże ci dopasować dodatki łazienkowe do kafelków i wykończenia twojego pomieszczenia. Zgodnie z przysłowiem to „diabeł tkwi w szczególe”. Dobierz szczegóły i akcesoria z rozwagą pasujące do siebie i do wnętrza, kolorem i stylem. Najlepiej zatem zakupić komplet dodatków z danej serii by nie popełnić błędu u dekorowaniu łazienki.

Kubki łazienkowe w nowoczesnym designie

Projektantka zastosowała tutaj materiał porcelaną w gumowej powłoce, gdy mowa o serii Lotus a także szkło gdy mówimy o serii z najnowszej kolekcji Vision. Szkło pięknie bowiem, odbija światło i dzięki transparentnemu wykończeniu pięknie prezentuje się kolor kubka. Polecamy kolekcje duńskiej projektantki Mette Ditmer do wszystkich projektów wykończeniowych łazienek w stylu skandynawskim, minimalistycznym, czy w stylu loft. Dobierz dodatki i akcesoria takie jak ten kubek do twojej.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2