kubek porcelanowy

Kubek porcelanowy z oferty duńskiej projektantki Mette Ditmer z oferty naszego sklepu internetowego z kolekcji Lotus. To kubek mający 10cm wysokości i średnicę 6,5 cm. Piękny opływowy kształt i pasuje do reszty przedmiotów takich jak kosz na śmieci czy szczotka toaletowa bądź dozowniki.

Kubek porcelanowy do łazienki

Kubek łazienkowy w gumowej powłoce, kolory możesz dopasować do pozostałych przedmiotów tworzących serię. W łazience wykorzystasz na wodę lub na szczoteczki. Będzie stanowił komplet do twojego zestawu łazienkowego.

Kubek łazienkowy skandynawski

Każdy ma swój ulubiony kubek, możesz wybrać odpowiedni kolor dla każdego członka rodziny. To elegancki kształt i wykonanie. Możesz w nim trzymać również pasty do mycia zębów.

Kubek do łazienki jako część wystroju

Urządzając łazienkę dobierz kubek w stylu swoich pozostałych dekoracji, niech stworzy spójną całość wnętrza. Kolekcja Lotus przyjdzie ci z pomocą. Wszystkie akcesoria łazienkowe w tej samej formie i stylu oraz tej samej kolorystyce będą dobrymi akcentami stylizacji. Tworząc jednocześnie spójną całość. Dlatego też, łazienka wygląda atrakcyjnie i higienicznie gdy dobierzemy pasujące stylem do siebie przedmioty użytku codziennego.

Kubki do łazienki

Piękny kubek do łazienki w skandynawskim stylu. W ofercie naszej są również kubki szklane i z ceramiki. Szklane kubki znajdziesz również w eleganckiej serii w  ofercie Vision. Ciekawe kształty i kolory.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2