kule ledowe

Kule ledowe to dekoracja do wnętrz. Wykonana z bawełny, pracą ludzkich rąk. produkcja holenderska. Kule umieszczono na przewodzie transparentnym. Przewód ma końcówkę z wejściem na USB.

Kule ledowe wielokolorowe

Kulki wykonano z bawełny wysokiej jakości a przewody są na lampki LED, nie pobierają dużo energii. Stworzone w ten sposób kulki świecą pięknym nastrojowym i rozproszonym światłem, nadając tym samym romantycznego klimatu we wnętrzu.

Kulki bawełniane LED

Taka dekoracja składająca się z kombinacji kul o tym samym rozmiarze tworzy swoisty styl, podkreślając rolę dekoru w danym pomieszczeniu. Stworzona dzięki podróżom właścicieli marki do dalekiego Wschodu. Dlatego w naszym asortymencie do wyboru cała gama połączeń kolorystycznych.

Kule do salonu z wtyczką na power bank

Możesz zastosować taką dekorację dosłownie wszędzie tam gdzie nie masz dostępu do energii. Toteż, wystarczy naładowany power bank i twoja dekoracja będzie cieszyć przez wiele dni, ponieważ pobiera jej bardzo mało.

Bawełniane girlandy do pokoju dziecka

Twoja pociecha będzie zachwycona taką dekoracją w pokoju. Dlatego też dobierzesz z łatwością kolorystycznie pasujący sznur do twojego projektu pokoju dziecięcego. Mogę być włączone w nocy, dlatego gdy dziecko przebudzi się nie będzie potrzeby zapalania głównego światła.

Girlandy ledowe w salonie

Stanowią doskonałą dekorację na półkach, w dekoracyjnych misach, powieszone przy oknie lub leżąc po środku pięknie przystrojonego stołu na uroczystość rodzinną. Ponieważ oddają miękkie, delikatne światło zachwycają nie jedną osobę.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3