lampa frandsen

Lampa Frandsen to oświetlenie od duńskiego projektanta kreuje ono atmosferę, zmienia punkt ciężkości, zastępuje skąpe światło dzienne i stanowi funkcjonalne obiekty rzeźbiarskie. Na dodatek ilość rozwiązań marki– od lamp wiszących, przez ścienne, biurkowe po lampy podłogowe pozwala na niezliczoną ilość kombinacji. Za każdym razem efekt będzie inny, lecz tak samo niepowtarzalny. Jak więc ich nie uwielbiać?

Lampa Frandsen na polskim rynku

Już od piętnastu lat wprowadzamy na polski rynek oświetlenie tej marki. Dziś marka świetnie prosperuje, „zaprzyjaźniliśmy się” z jej produktami. Jej kolekcje zachwycają prostotą, klasycznym wzornictwem oraz niepowtarzalną jakością i dobrą ceną.

Kolekcje i nowości

Już trwają prace nad kolejną kolekcją pełną nowości, które w sierpniu ujrzą światło dzienne. Projektanci we współpracy z marką pracują nad nowymi modelami oświetleniowymi. W obecnej ofercie dostępne niezwykłe wzory lamp tej marki.

Skandynawski styl oświetlenia

Minimalizm i brak przerysowań, kompozycja kształtów w znakomitych proporcjach, tak w skrócie można opisać ten styl w którym to Frandsen przoduje.

 

 

Wyświetlanie 1–18 z 79 wyników

Translate »