lampa stojąca podłogowa

Lampa stojąca podłogowa to bardzo istotny element wyposażenia wnętrz. Sprawdź naszą dobrze dobraną i wyselekcjonowaną ofertę tych lamp. To lampy wysokiej jakości w świetnym designie.

Lampa stojąca podłogowa w salonie

Oświetla miejsca przy sofie, gdzie spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, miejsce w którym każdego dnia odpoczywamy. W naszej ofercie znajdziesz duże lampy do 2  metrów rozciągłości ramienia a także te zgrabne w formie i mniejsze do małych przestrzeni. Co nie oznacza, że nie można zastosować mniejszej lampy podłogowej w dużym salonie. Wszystko zależy jakiej wielkości dobierzemy oświetlenie centralne.

Lampy podłogowe w pokoju dziennym

Te z kloszami tekstylnymi jak i te metalowe. U nas znajdziesz obie te wersje. Nie bójmy się zmian. Zaplanujmy także dobrze oświetlenie z lampami stojącymi. Kolorystyka lamp klasyczna, znajdziesz u nas lampy podłogowe czarne a także w innym topowych kolorach pasujących idealnie do nowoczesnych wnętrz. Część z oferty tych lamp ma dwa ustawne klosze, dzięki temu możesz dowolnie modelować gdzie ma padać źródło światła i jakie miejsca oświetlać w danym momencie użytkowania. Co jest niezwykle przydatne i pozwala osiągnąć piękny efekt w pomieszczeniu. Klosze zazwyczaj można ustawiać w ruchu wahadłowym, na boki. Zdecydowana większość modeli z naszej oferty lamp, posiada włącznik światła na stopę.

Lampa podłogowa klasyk designu

Szukasz czegoś wyjątkowo imponującego do swojego salonu? Z pomocą przyjdą lampy klasyki designu, duńskiego wzornictwa. U nas propozycje mistrza designu Vernera Pantona. Od lampy Wire niezwykle minimalistycznej, do modnych i również nowoczesnych wnętrz. Po stojącą klasyk designu Fun z kaskadą perłowych dysków. Każda z nich to ponadczasowy doskonały wybór. Nie jedna aranżacja wnętrza dzięki nim, zyska wdzięku a także spektakularnej urody.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Translate »