modna donica

Modna donica do ogrodu, na taras, czy na balkon lub do salonu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną ofertę duńskich projektantów. Od artystycznych kamiennych, będących elementami dekoracyjnymi we wnętrzach, po i takie z recyklingu. Wyplatane z pasków pozyskiwanych w tym procesie i wyplatane metodą wyplatania morskich traw.

Modna donica do kwiatów

Dzięki niej mamy dekorację dla roślin i kwiatów zgodną z obowiązującymi trendami na świecie. Producenci wystawiając swoje produkty na targach międzynarodowych, czerpią nieustannie inspiracje i śledzą modne trendy. Zarówno w kształtach jak i w kolorach na kolejny sezon.

Modne donice betonowe na tarasy skandynawskie

Nie ma dobrej aranżacji wnętrza, czy tarasu i także naszego ogrodu bez donic. W naszej ofercie znajdą Państwo betonowe doniczki z duńskiej marki SACKit. W trzech rozmiarach i w trzech kolorach do wyboru. Rozmiarem pasujące do metalowych i pięknych stojaków wielofunkcyjnych tej samej marki.

Modna doniczka z recyklingu na patio

W niej kwiaty wyglądają pięknie i zyskują na stylowym wykończeniu. Dobierz również i te na drewnianych nóżkach z plastikowych pasków z recyklingu. W tej ofercie znajdziesz niezwykle dużą gamę kolorów do wyboru. Doniczki posiadają także znaczek z logo marki. Oznaczając oryginalność produktu.

Modna donica z osłonką

Z oferty marki Handed By znajdziecie Państwo w naszym sklepie Skydecor trzy rozmiary a także również i kilka kolorów z serii Spire. Z całą pewnością znajdziesz u nas modne rozwiązanie dla twoich roślin i kwiatów.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6