najmodniejsza doniczka

Najmodniejsza doniczka w skandynawskim stylu. W naszym sklepie znajdziesz doniczki zgodne z obowiązującymi trendami. Odmienne materiałowo jak i kolorystycznie. Począwszy od doniczek betonowych, dekoracyjnych z żywicy kamiennej po te wyplatane z pasków pochodzących z recyklingu. Recykling tworzyw sztucznych spowalnia przecież proces wyczerpywania się zasobów naturalnych Ziemi. Będąc kreatywnymi i korzystając z takich donic pomagamy naszej planecie.

Najmodniejsza doniczka w zgodzie z trendami

Możesz dobrać doniczkę pod względem wielkości od małych, po średnie i wysokie. Dobierz również do niej odpowiedni kwiat lub roślinę, pod względem wielkości. Kolorystyka donic jest zawsze w zgodzie z modą na nadchodzący sezon. Wszyscy producenci z naszej oferty na bieżąco śledzą modowe tendencje by nasze salony, ogrody i tarasy doskonale wyglądały.

Doniczka na taras i do salonu

Część doniczek ma kształt dopasowany do metalowego stojaka tak aby twoje rośliny stały wyżej niż na ziemi. Zobacz propozycję doniczek z betonu marki SACKit. Pozostałe doniczki mają drewniane nóżki także o różnej wysokości, zarówno samych doniczek jak i nóżek. Dobierz z uwagą rozmiar najlepszy dla siebie i twoich roślin.

Doniczki kolorowe na patio i do ogrodu

Kolory w kolekcji doniczek zachwycają od jasnych, cielistych, morelowych, eukaliptusowych po piaskowe, róże, pastelowe fiolety i terakotę czy również czarny. Sam dobierzesz kolor, który pasuje do twoich roślin i do mebli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2