oświetlenie salonu

Oświetlenie salonu jest niezwykle ważne, to tutaj spędzamy najwięcej czasu z naszymi najbliższymi. Powinny być zintegrowane z naszym projektem wnętrza tak aby oprócz funkcjonalności dawały nam nastrojowe i przytulne światło. To kluczowy element wyposażenia wnętrza.

Oświetlenie salonu

Oprócz mebli i dywanu lampy pomagają nam budować ważną atmosferę pomieszczenia. Nie może być za ciemno ani za jasno. W naszym sklepie znajdą Państwo skandynawskie lampy we wszystkich istniejących typach, od podłogowych nazywane lampami stojącymi. Przez kinkiety ścienne, lampy stołowe, żyrandole i lampy wiszące. Znajdziesz u nas klasyki designu oraz oświetlenie od wielu znanych w branży projektantów.

Lampy do pokoju dziennego

W naszej ofercie mamy bogaty wybór wyselekcjonowanej oferty oświetlenia. Jeśli jesteś fanem czytania, znajdziesz u nas kinkiety ścienne na wysięgniku. Natomiast jeśli zależy ci na podkreśleniu piękna stolika kawowego wyszukasz z powodzeniem duże lampy stojące na wygiętym pięknie ramieniu z opuszczonym finezyjnie kloszem.

Skandynawskie oświetlenie salonu

Strefa dziennej aktywności często połączona jest z jadalnią, otwartą przestrzenią. Znajdziesz u nas zatem szeroki wybór dużych imponujących lamp wiszących oraz żyrandoli. Do umieszczenia centralnego w pomieszczeniu lub nad stołem jadalnym.

Designerskie lampy w części dziennej wnętrza

Dobry design, forma oraz jakość wykonania, to DNA naszego oświetlenia. Dobierz oświetlenie salonu z rozwagą, tak aby dobrze oświetlić ważne dla nas części tej niezmiernie istotnej przestrzeni. U nas znajdziesz lampy w wielu rozmiarach i świetnym designie. Uwzględniając wielkość swojego salonu dobierz odpowiednio duży model. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę marki Verpan i lampy Vernera Pantona oraz lampy marki Frandsen wielu duńskich utalentowanych i znanych w branży oświetlenia wnętrz projektantów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10